Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

Wyjazdy Motywacyjne

Najlepszą motywacją na efektywne wyniki w pracy jest nie tylko kwestia zarobków, lecz również atmosfera pracy i rozwijanie stosunków międzyludzkich. W celu jak najlepszej integracji szef - pracownik, pracownik - szef, oferujemy Państwu programy motywacyjne - incentives.

Naszymi polecanymi kierunkami są Meksyk i kraje Ameryki Łacińskiej. Spełnimy, każde Państwa życzenie, co do miejsca, hotelu, rozrywki i kultury. Zorganizujemy konferencję, spotkania i sympozja,


Zrealizujemy każde zamówienie, nie tylko dużych grup, ale także niewielkich delegacji. Wyjazdy motywacyjne w wyjątkowy sposób integrują zespoły, służą zacieśnianiu więzów przyjaźni i owocują wzrostem lojalności wobec firmy.  Przynoszą więc korzyści zarówno pracownikom, jak i pracodawcom.

Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalnych pilotów, przewodników oraz rezydentów, którzy będą towarzyszyć przez cały czas trwania imprezy.

Znajomość miejscowych realii sprawie, że jesteśmy w stanie stworzyć program naprawdę spełnijący Państwa oczekiwania i zapewnić niepowtarzalne atrakcje i wypoczynek. Przedstawiamy i proponujemy Państwu opcję z których sami budujecie swój program przy naszej pomocy. Wy kierujecie zapytania My tworzymy program.

Oto propozycje niektóre  ogólnych aktywności:

- jazda Jeppami Wrangler przez dżungle 

- prywatne spektakle np. Gra w Pelote, ceremonie w otoczeniu jaskin, prawdziwej natury oraz cenot

- kursy gotowania

- noclegi w dżungli

- gry, zabawy integrujące

- kursy nurkowania

- wyprawy nurkowe  - nurkowanie w cenotach, nurkowanie na rafie koralowej

- zjazdy linami nad dżunglą

- jazda quadami 

- kolacje w cenotach

- integracje z miejscowymi majami

- trakking przez dungle

- poznaj kuchnię jukatańską od kuchni - szybkie kursy gotowania

- loty awionetkami, balonami

- i wiele innych

 

Nasze programy pozwolą Państwa firmie na harmonijne połączenie celów biznesowych z niepowtarzalnym i ciekawym turystyczno - wypoczynkowym pobytem w otoczeniu tropikalnych elementów przyrody, a to pozwoli na ugruntowanie Państwa wizerunku  i pozycji u swoich obecnych i pozyskanie nowych kontrahentów, oraz współpracowników.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Państwo przekazują nam swoje oczekiwania i tworzymy program poszerzajać je o nasze propozycje. Zapewniamy wiele atrakcji, niepowtarzalne programy tworzone indywidualnie pod Państwa firmę.

W tej sprawie prosimy kierować je pod adres pawel@mexicoentero.pl

 

 

 

 

 

Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu  lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony. Nasze propozycje są autorstwa właściciela strony i kopiowanie, przetwarzanie oraz udostępnianie innym osobom bez zgody jest zabronione i egzekwowane na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. Nr 24, Poz.83, Dz. U. Nr 44, Poz. 170 z późniejszymi zmianami).

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności