Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

Podróż w Świecie Majów

JUKATAN Z CANCUN

PODRÓŻ W ŚWIECIE MAJÓW

program dla grup zorganizowanych 
 

DZIEŃ 1: przylot - Cancun

Przylot do Cancun, odprawa paszportowa, powitanie na lotnisku, transfer do hotelu, kolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 2: Cancun - Valladolid - Chichen Itza - Ikkil - Merida

Śniadanie. Spacer po kolonialnym mieście Valladolid. Zwiedzanie jednego z Siódmych Współczesnych Cudów Świata, strefy archeologicznej Majów w Chichen Itza: Piramida Kukulkana, Boisko do Gry w Pelotę, Święta Cenota, Obserwatorium Astronomiczne. Odświeżająca kąpiel w cenocie Ikkil. Zwiedzanie pięknego kolonialnego miasta Merida: Kościół Katedralny, Pałac Gubernatora, Paseo de Montejo. Kolacja i nocleg w Meridzie.

 

DZIEŃ 3: Merida - Celestun - Uxmal

Śniadanie. Przejazd nad Zatokę Meksykańską do małej rybackiej miejscowości Celestun. Przesiadka na łodzie i wyprawa w poszukiwaniu różowych flamingów, ptactwa, przejazd namorzynowym tunelem. Krótki odpoczynek na plaży. Zwiedzanie jednej z najpiękniejszych pod względem architektonicznym, stref archeologicznych Majów w Uxmal: Piramida Wróża, Klasztor Mniszek, Boisko do Gry w Pelote, Pałac Gubernatora. Kolacja i nocleg w Uxmal.

 

DZIEŃ 4: Uxmal - Muzeum Cacao - Campeche - Palenque

Śniadanie. Wizyta w niezwykle ciekawym Muzeum Kakao, gdzie zapoznamy się z uprawami, historią i procesem produkcji kakao. Możliwość degustacji i zakupu kakao/czekolady. Przejazd do Campeche. Spacer po wpisanej na listę UNESCO starówce w Campeche. Krótki postój na jednej z plaż nad Zatoką Meksykańską. Przejazd do Palenque. Kolacja i nocleg w Palenque.

 
 

DZIEŃ 5: Palenque - Agua Azul

Śniadanie. Spacer po wydobywających się z porannych mgieł ruin archeologicznych Majów w Palenque: Świątynia Inskrypcji, Pałac, Wzgórze Świątynne, Łaźnie Królowej. Postój i odpoczynek przy otoczonych tropikalną roślinnością wodospadach Agua Azul i Misol-Ha. Kolacja i nocleg w Palenque.

 

DZIEŃ 6: Palenque - Becan - Chetumal

Śniadanie. Zwiedzanie Becan, strefy archeologicznej Majów w stylu Rio Bec, sławnej z inkrustrowanych na fasadach budynków masek. Kolacja i nocleg w Chetumal.

 

DZIEŃ 7: Chetumal - Bacalar - Tulum - Cancun

Śniadanie. Postój nad Laguną Bacalar mieniącą się siedmioma różnymi odcieniami błękitu. Zwiedzanie Fortu Bacalar, który przedstawia historię fortu i piractwa. Przejazd do niezwykle malowniczo położonej na klifie strefie archeologicznej Tulum. Nocleg w hotelu all inclusive położonym bezpośrednio przy plaży w Cancun.

 
DNI 8-12: Cancun

Wypoczynek all inclusive. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

 

DZIEŃ 13: Cancun - wylot

Ostatnie chwile wypoczynku, transfer na lotnisko i wylot do Europy

 
 

Cena: skontaktuj się z nami pawel@mexicoentero.pl

 

CENA ZAWIERA:

- hotele 4**** według lokalnej kategorii
- śniadania i obiadokolacje, all inclusive w Cancun
- napiwki w hotelach i restauracjach
- transfery i transport klimatyzowanym autobusem

- bilety wstępu do wszystkich miejsc zwiedzania według programu

- przewodnika-pilota po polsku
 
 CENA NIE ZAWIERA:
- napojów do posiłków, oprócz opcji all inclusive
- napiwków dla kierowcy i przewodnika (ok. 30 usd/pax)
- biletów lotniczych na trasie WAW-CUN-WAW
 

PROPONOWANE HOTELE PODCZAS CZĘŚCI OBJAZDOWEJ:

Cancun: Oasis Palm Beach
Merida: Residencial
Uxmal: Hacienda
Palenque: Villas Kin Ha
Chetumal: Los Cocos
 

PROPONOWANE HOTELE w CZĘŚCI WYPOCZYNKOWEJ:

Cancun
Oasis Palm Beach 4*
Oasis Tulum 4*
Grand Oasis Palm Beach 5*
Grand Oasis Viva 5*
Grand Oasis Tulum 5*

Playa del Carmen:

The Reef Playacar 4*:
Viva Azteca 5*:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim I należą do ME TOURS INTERNACIONAL. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.Przedstawione tutaj propozycje programów wycieczek, opisów , wszelkiej treści propozycje są naszymi programami autorskimi, nie zezwala się na ich kopiowanie, przetwarzanie w innej postaci jak i wykorzystywanie propozycji w nich ujętych jako własnych. Kopiowanie, przetwarzanie oraz udostępnianie innym osobom bez zgody autora jest zabronione i egzekwowane na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. Nr 24, Poz.83, Dz. U. Nr 44, Poz. 170 z późniejszymi zmianami).

tagi: TULUM, CHICHEN ITZA, MEKSYK Z POLSKIM PRZEWODNIKIEM, HOTELE CANCUN, POLSKI REZYDENT, WAKACJE 2017 MEKSYK, TIBURON BALLENA, NURKOWANIE W MEKSYKU, CENOTY, CENOTES, POLSKIE BIURO PODROZY W MEKSYKU, POLSKI REZYDENT W CANCUN, POLSKI PRZEWODNIK CANCUN, ,

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności