Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

Wenezuela

Dzień 1:
Przylot do Caracas. Transfer do hotelu, odpoczynek, kolacja i nocleg w Caracas.

Dzień 2:.
Śniadanie. Przejazd w kierunku Los Llanos. Zakwaterowanie w jednym z ranch. Kolacja i nocleg.

Dzień 3:.
Śniadanie Wyjazd jeepami na rozlewiska Los Llanos. Obserwacja ptactwa, kajmanów, żółwi, mrówkojadów,anakondy i innych zwierząt. Kolacja i nocleg.

Dzień 4:.
Śniadanie. Przejazd do Puerto Ordaz, a stamtąd do Ciudad Bolivar. City tour po mieście. Kolacja i nocleg w Ciudad Bolivar.

Dzień 5:.
Śniadanie. Przelot awionetkami do Parku Narodowego Canaima. Spływ łodziami rzeką Carrao i Churun do obozu położonego na skraju dżungli nad brzegiem rzeki. Nocleg w hamakach.

Dzień 6:
Śniadanie. Wędrówka przez dżunglę do punktu widokowego na największy wodospad świata Salto Angel. Kąpiel u stóp wodospadu. Powrót łodziami do Canaima i przelot awionetkami do Santa Elena na granicy z Brazylii. Kolacja i nocleg.

Dzień 7:
Śniadanie. Rajd jeepem po bezdrożach Gran Sabany: Wodospad Jaspe, wioska indiańska San Francisco, Wodospad Cortinas de Yuruani, a także wodospady Soroape i Kama Meru. Kolacja i nocleg.

Dzień 8:
Śniadanie. Wyjazd w kierunku Puerto Ordaz. Po drodze krótkie postoje w miasteczkach poszukiwaczy złota: El Dorado i El Callao. Kolacja i nocleg.

Dzień 9:
Śniadanie. Wyprawa w głąb Delty Orinoko. Obserwacja fauny i flory, spacer po dżungli z indiańskimi przewodnikami.Poznawanie życia mieszkańców. Kolacja i nocleg.

Dzień 10:
Śniadanie. Dalszy ciąg eksploracji niezwykłej Delty Orinoko: łowienie piranii, wizyty w wioskach indiańskich, podglądanie anakond. Kolacja i nocleg.

Dzień 11:

Śniadanie. Powrót do Puerto Ordaz. Przejazd na lotnisko i wylot do Palomar na Wyspie Margarita. Zakwaterowanie w hotelu z bezpośrednim dostępem do morza w wersji all inclusive.

Dzień 12:
Odpoczynek all inclusive.


Dzień 13:
Odpoczynek all inclusive.

Dzień 14:
Śniadanie . Transfer na lotnisko, przelot do Caracas, wylot do Europy.
 

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności