Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

Peru - Boliwia

Dzień 1:
Przylot do Limy, transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg.
 
Dzień 2:
Wczesne śniadanie. Przejazd do Paracas i wyprawa łodzią motorową do rezerwatu przyrody na Wyspach Ballestas i oglądanie kormoranów, sępów, pingwinów i lwów morskich. Krótki odpoczynek w pustynnej oazie Huacachina. Podziwianie tajemniczych linii Nazca. Kolacja i nocleg w Nazca.
 
Dzień 3:
Śniadanie. Przejazd Carretera Panamaricana – najważniejszą drogą w Peru biegnącą wzdłuż wybrzeża do Arequipy. Podziwianie wspaniałych krajobrazów. Kolacja i nocleg.
 
Dzień 4:
Śniadanie. Zwiedzanie Arequipy: Klasztor św. Katarzyny, Plaza de Armas, Katedra. Przejazd wśród wulkanów do kanionu Colca i do słynnego ze źródeł wód termalnych Chivay. Kolacja i nocleg w Chivay.
 
Dzień 5:
Śniadanie. Dojazd do Kanionu Colca, obserwowanie krążących nad kanionem królewskich kondorów. Przejazd do Silustani, malowniczo położonego nad jeziorem, oglądanie ruin domów inkaskich, nocleg w Puno.
 
Dzień 6:
Śniadanie. Zwiedzanie Wysp Uros na Jeziorze Titicaca. Przejazd do Boliwii. Postoje w Copacabana oraz wioskach Chucuito, Juli i Pomato. Przyjazd do La Paz. Kolacja i nocleg.
 
Dzień 7:
Śniadanie. Zwiedzanie La Paz: Kościół św. Franciszka, spacer malowniczymi uliczkami Starego Miasta, wizyta na Targu Czarownic oraz zwiedzanie DOLINY KSIĘŻYCOWEJ. Kolacja i nocleg.
 
Dzień 8:
Śniadanie.  Wyjazd do Puno. Po drodze zwiedzanie Tiahuanaco, uważanego za najstarsze miasto świata, w którym znajduje się słynna Brama Słońca. Kolacja i nocleg w Puno.
 
Dzień 9:
Śniadanie. Przejazd do Cuzco. Po drodze zwiedzanie Świątyni Wiracocha. Kolacja i nocleg w Cuzco.
 
Dzień 10:
Śniadanie. Zwiedzanie stolicy "Państwa Słońca": Stare Miasto, Katedra, Kościół św. Franciszka, świątynia Słońca - Cori-cancha oraz położonych w okolicy ruin pochodzących z czasów panowania Inków: Sacsahuaman, Quenko, Puca Pucara i Tomba Machay. Kolacja i nocleg w Cuzco.
 
Dzień 11:
Śniadanie. Przejazd do Świętej Doliny Inków nad rzeką Urubamba. Zwiedzanie prehiszpańskich miast: Pisac, Ollantaytambo i Chincheros. Kolacja i nocleg.

Dzień 12:
Śniadanie. Wycieczka do Machu Picchu i zwiedzanie ruin legendarnego miasta Inków. Kolacja i nocleg w Cuzco.
 
Dzień 13:
Śniadanie. Transfer na lotnisko, przelot do Limy, a następnie do stolicy peruwiańskiej Amazonii Iquitos. Rejs łodzią do ukrytych w dżungli bungalowów. Kolacja i nocleg.
 
Dzień 14:
Śniadanie. Całodzienna wyprawa do dżungli amazońskiej. Poznawanie tropikalnej flory i fauny. Kolacja i nocleg.
 
Dzień 15:
Śniadanie. Powrót do Iquitos i krótkie zwiedzanie miasta. Transfer na lotnisko, przelot do Limy. Kolacja i nocleg.
 
Dzień 16:
Śniadanie. Zwiedzanie kolonialnej Limy: Plaza de Armas, kościoły św. Franciszka i św. Mercedes, Pałac Rządowy i Arcybiskupi oraz Muzeum Złota posiadajacego zbiory unikalnej ceramiki, biżuterii oraz tkanin pochodzących z kultur preinkaskich. Transfer na lotnisko, odlot do Warszawy.
 

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności