Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

Meksyk - Kuba

Dzień 1:
Przylot do Miasta Meksyk. Transfer do hotelu. Kolacja i nocleg w Mieście Meksyk.
 
Dzień 2:

Śniadanie. Plac Trzech Kultur. Wizyta w Bazylice Matki Boskiej z Guadalupe. Zwiedzanie największych piramid Ameryki w prehiszpańskim  mieście bogów - Teotihuacan: Kolacja i nocleg w Mieście Meksyk.
 
Dzień 3:
Śniadanie. Zwiedzanie Muzeum Antropologicznego z najbogatszymi zbiorami sztuki prekolumbijskiej. Spacer po starówce: Zócalo, Katedra oraz Pałac Prezydencki z malowidłami naściennymi Diego Rivery. Spływ kolorowymi łodziami po ogrodach Xochimilco. Kolacja i nocleg w Mieście Meksyk.
 
Dzień 4:
Śniadanie. Wizyta w synkretycznym kościółku w Tonantzintla. Wejście na największą piramidę świata w Cholula i wizyta na miejscowym targu rzemiosła. Przejazd do miasta aniołów - Puebla: Rynek Parian, Kaplica Różańcowa, Katedra. Kolacja i nocleg w Puebla.
 
Dzień 5:
Śniadanie. Zwiedzanie, słynnego srebrnego miasta - Taxco: Kościół Św. Pryscylli i Św. Sebastiana, punkty widokowe, Zócalo. Przejazd do Acapulco do hotelu all inclusive z bezpośrednim dostępem do plaży.
 
Dzień 6:
Wypoczynek all inclusive. W godzinach wieczornych wyjazd doLa Quebrada na mrożące  krew w żyłach skoki do wody.
 
Dzień 7:
Śniadanie. Powrót do Miasta Meksyk. Po drodze krótki postój na targu indiańskim, a następnie spacer po mieście wiecznej wiosny - Cuernavaca. Kolacja i nocleg w Mieście Meksyk.
 
Dzień 8:
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Hawany. Przejazd do hotelu i zakwaterowanie. Czas wolny. Kolacja i nocleg w Hawanie.
 
Dzień 9:
Śniadanie. Zwiedzanie Hawany: fabryka cygar i muzeum rumu. Ok. 2-godzinny tour starymi amerykańskimi samochodami po współczesnej Hawanie: Malecon, Plac Rewolucji, dzielnica rezydencyjna Miramar. Zwiedzanie starej Hawany: Plac Św. Franciszka, Starówka, Ulica Obispo, Bodeguita del Medio i skosztowanie sławnego drinku mojito. Powrót do hotelu miejscowymi środkami transportu, czyli coco-taxis (po dwie osoby w taxi) ulicami miasta: Prado Avenue, Central Park and Garcia Lorca Theatre. Kolacja i nocleg w Hawanie.
 
Dzień 10:
Śniadanie. Wyjazd w kierunku Pinar del Rio: punkt widokowy Los Jasmines, Cueva del Indio, farma tytoniowa -Casa del Veguero, obiad w sławnej restauracji Palenque,zwiedzanie ruin starej plantacji kawy Buenavista. Powrót do Hawany. Kolacja i nocleg w Hawanie.
 
Dzień 11:
Śniadanie. Przejazd w kierunku Trynidadu. Zwiedzanie starówki miasta Cienfuegos i krótki postój w ogrodzie botanicznym. Spacer po pięknym kolonialnym mieście Trynidad: Plaza Mayor, Muzeum Romantyczne, Canchanchara. Kolacja i nocleg w Trynidad.
 
Dzień 12:
Śniadanie. Przejazd do Valle Ingenios i zwiedzanie starej hacjendy trzciny cukrowej. Przejazd do Santa Clara i wizyta w Mauzoleum Ernesto Che Guevarra. Przejazd w kierunku Jardines del Rey na Cayo Santa Maria do hotelu all inclusive z bezpośrednim dostępem do morza.
 
Dzień 13:
Wypoczynek all inclusive.
 
Dzień 14:
Wypoczynek all inclusive.
 
Dzień 15:
Ostatnie chwile wypoczynku, powrót do Hawany i wylot do kraju.

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności