Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

Brazylia

Dzień 1:
Wylot z Polski do Rio de Janeiro.
 
Dzień 2:
Przylot do Rio de Janeiro. Transfer do hotelu i wypoczynek po podróży na sławnych plażach Copacabana i Ipanema. Kolacja i nocleg w Rio de Janeiro.
 
Dzień 3:
Śniadanie. Zwiedzanie miasta: Jardim Botanico, jeden z najpiękniejszych ogrodów botanicznych świata, wjazd kolejką na szczyt Pao de Açucar; Katedra, Sambodromo, największy na świecie stadion piłkarski Maracana,  wjazd na wzgórze Corcovado i podziwianie sławnego, Cristo Redentor. Kolacja i nocleg.
 
Dzień 4:
Śniadanie. Transfer na lotnisko i przelot do Foz de Iguazu. Wycieczka do Parku Narodowego i spacer po brazylijskiej stronie najpiękniejszych wodospadów świata. Kolacja i nocleg.
 
Dzień 5:
Śniadanie. Przejazd do Parku Narodowego po stronie argentyńskiej. Podejście do słynnej Diabelskiej Gardzieli. Podpłynięcie łódką motorową pod ścianę wodospadów i przejazd przez las tropikalny. Krótka wizyta w paragwajskim mieście Ciudad del Este. Kolacja z elementami folkloru brazylijskiego, paragwajskiego i argentyńskiego.
 
Dzień 6:
Śniadanie. Przelot do Manaus, stolicy stanu Amazonas. Podróż statkiem do Encontro das Aguas – miejsce spotkanie Rio Negro z Rio Solimoes. Rejs łodziami do bungalowów w dżungli. Kolacja i nocleg.
 
Dzień 7:
Śniadanie. Spacer po dżungli. Odwiedziny w wiosce Indian – Caboclos. Wędkowanie. Kolacja i nocleg.
 
Dzień 8:
Śniadanie. Dalsza część eksploracji dzikiej Amazonii. Wieczorem rejs w poszukiwaniu krokodyli. Kolacja i nocleg.
 
Dzień 9:
Śniadanie. Powrót do Manaus. Transfer na lotnisko. Przelot do Recife. Transfer do hotelu. Kolacja i nocleg.
 
Dzień 10:
Śniadanie. Zwiedzanie Recife oraz Olinda, miasta wpisanego na listę UNESCO. Kolacja i nocleg.
 
Dzień 11:
Śniadanie. Transfer na lotnisko i przelot do Salvador de Bahia. Transfer i zakwaterowanie w hotelu przy plaży. Kolacja i nocleg.
 
Dzień 12:
Śniadanie. Zwiedzanie Salvador de Bahia: latarnia, kościół Nosso Senhor do Bonfim, Fort Monte Errat, Katedra, Kościół Sao Francisco, Pelourinho. Kolacja i nocleg.
 
Dzień 13:
Śniadanie. Odpoczynek na plażach Salvador de Bahia. Kolacja i nocleg.
 
Dzień 14:
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot z Brazylii.
 
 

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności