Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

PIELGRZYMKA DO MEKSYKU

Pielgrzymka do Matki Boskiej z Guadalupe – Meksyk 14 dni

      z wypoczynkiem All Inclusive w Acapulco !

  

 
Dzień 1          

Zbiórka uczestników na lotnisku w Berlinie o godz. 05.00, odprawa bagażowa i wylot do Londynu o godz. 07:00. Przylot do Londynu o godz. 08:05, wylot do Meksyku o godz. 12.40. Przylot do Miasta Meksyk o godz. 18.20, spotkanie z polskojęzycznym pilotem i przewodnikiem grupy, przejazd do hotelu na kolację i nocleg.

 
Dzień 2          

Śniadanie. Przejazd do Bazyliki Matki Bożej z Guadalupe. Zwiedzanie Miasteczka Matki Bożej- piękne kościoły i kaplice związane z kultem Madonny objawionej na Tepeyaku. Msza św. w jednej z górnych kaplic. Czas wolny na ind. modlitwę i zakupy pamiątek. Przejazd do strefy archeologicznej Teotihuacan, oddalonej o 48 km od stolicy. Wspaniałe Piramidy: Słońca, Księżyca, Pierzastego Węża. Zwiedzanie zespołów pałacowych m.in. Quetzalpapalotla. Kolacja w pobliżu piramid. Krótki pokaz folkloru indiańskiego. Powrót na nocleg.

 
Dzień 3          

Śniadanie. Przejazd do Narodowego Muzeum Antropologii i Historii, które posiada zbiory archeologiczne    dotyczące dawnych i współczesnych Indian meksykańskich. City tour po Centrum Historycznym (m.in. Plac Zocalo, Pałac Narodowy, Katedra Metropolitarna). Msza św. w Katedrze. Przejazd do dzielnicy miasta Xochimilco i przejażdżka stylizowanymi gondolami po dawnych kanałach azteckich. Obiadokolacja. Nocleg.

 
Dzień 4          

Śniadanie. Przejazd malowniczą drogą biegnącą wzdłuż słynnych wulkanów do stanu Puebla. Zwiedzanie tego najbardziej hiszpańskiego miasta Meksyku: kolonialna Starówka, kościół św. Dominika, Katedra. Msza Święta. Przejazd do tętniącego życiem Veracruz. Kolacja. Wieczorny spacer po roztańczonym Veracruz.

 
Dzień 5          

Śniadanie. Przejazd do miejscowości Villahermosa – zwiedzanie Parku Olmeków: kompleksu archeologiczno – przyrodniczego. Msza Święta. Przejazd na nocleg do Palenque. Kolacja i nocleg.

 
Dzień 6          

Śniadanie. Zwiedzanie porozrzucanych w dżungli budynków Majów w Palenque: Świątynia Inskrypcji, Świątynia Krzyża, Świątynia Słońca. Przejazd do San Cristobal de las Casas. Po drodze wizyta pod kaskadami Agua Azul, możliwość kąpieli i spacerów wzdłuż kaskad. Wieczorny spacer po stolicy zapatystów – San Cristobal. Msza Święta w kościele Santo Domingo. Kolacja i nocleg.

 
Dzień 7          

Śniadanie. Wizyta w indiańskich wioskach San Juan Chamula i Zinacantan. Przejazd do Kanionu Sumidero - spływ motorówkami w dramatycznej scenerii kanionu. Kolacja i nocleg w Tehuantepec.

 
Dzień 8          

Śniadanie. Po drodze krótki postój przy najstarszym drzewie Meksyku w miejscowości Tule. Przystanek przy targach wyrobów indiańskich Zwiedzanie położonej na wzgórzu dawnej stolicy cywilizacji Zapoteków – Monte Alban. Przyjazd do Oaxaca i wieczorny spacer po centrum. Msza Świętą w Santo Domingo. Kolacja i nocleg.

 
Dzień 9          

Śniadanie. Przejazd malowniczą drogą, w scenerii charakterystycznych dla Meksyku kaktusów do „srebrnego miasta” Taxco. Wieczorem przyjazd do Taxco, obiadokolacja i nocleg.

 
Dzień 10        

Zwiedzanie Taxco: spacer po uliczkach kolonialnego miasta, kościół Św. Priscylii i Św. Sebastiana – Msza Święta. Czas wolny na odwiedzenie licznych warsztatów oferujących wyroby ze srebra. Przejazd do najsłynniejszego kurortu Pacyfiku – Acapulco. Zakwaterowanie w hotelu przy plaży. Kolacja i nocleg.

 
Dzień 11-12  

Śniadanie. Pobyt „All Inclusive” w hotelu położonym przy plaży w Acapulco.

 
Dzień 13        

Po śniadaniu przejazd do Bazyliki Matki Bożej w Gwadelupe: Msza Święta. Pożegnanie z Sanktuarium. Obiadokolacja i transfer na lotnisko. Wylot z Meksyku o godz. 21:00.

 
Dzień 14        

Przylot do Londynu o godz. 13:00, następnie wylot do Berlina o godz. 16:00, lądowanie w Berlinie o godz. 18:50. Zakończenie pielgrzymki.

 

Cena pielgrzymki:   szczegółowe informacje pawel@mexicoentero.pl

 
 
Cena zawiera:

Bilety lotnicze na trasie BER-MEX-BER z opłatami lotniskowymi

Zakwaterowanie w Hotelach ****, pokoje dwuosobowe z łazienkami

Śniadania i obiadokolacje, all inclusive w Acapulco

Napiwki w hotelach i restauracjach

Transfery i transport klimatyzowanym vanem

Bilety wstępu do wszystkich miejsc zwiedzania według programu

Opiekę i informacje przewodnika-pilota w j.polskim podczas pobytu w Meksyku

Ubezpieczenie KL z wliczoną opcją chorób przewlekłych do 25 000 € i NNW do 2500 €  

 

Cena nie zawiera: napojów do posiłków (oprócz all inclusive w Acapulco), napiwków dla kierowcy i przewodnika (ok. 20 usd/os., płatne na miejscu).

 

Uwagi: niezbędny paszport ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu; na życzenie pok. 1-os. za dopłatą 950 zł.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim I należą do ME TOURS INTERNACIONAL. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.Przedstawione tutaj propozycje programów wycieczek, opisów , wszelkiej treści propozycje są naszymi programami autorskimi, nie zezwala się na ich kopiowanie, przetwarzanie w innej postaci jak i wykorzystywanie propozycji w nich ujętych jako własnych. Kopiowanie, przetwarzanie oraz udostępnianie innym osobom bez zgody autora jest zabronione i egzekwowane na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. Nr 24, Poz.83, Dz. U. Nr 44, Poz. 170 z późniejszymi zmianami).

tagi: wycieczka do Guadalupe, nurkowanie na rafie koralowej, hotele na jukatanie, wynajem samochodow w Meksyku, nieruchomosci Meksyk, fakultety w Meksyku, wycieczki po Ameryce lacinskiej, wakacje Meksyk, nurkowanie na jukatanie, Gwatemala, Belize, Ameryka srodko,

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności