Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

Wyspa HOLBOX i Wyspa PASION oraz Wyspa PAJAROS TRZY RAJSKIE WYSPY

 

 

 

 TRZY RAJSKIE WYSPY na jednej wycieczce.

 

 

WYSPA HOLBOX, PASION i PAJAROS 


Warunki:
Kiedy: hotele na trasie Tulum  - Puerto Morelos wtorek, czwartek, pitątek, sobota oraz Hotele Cancun / strefa hotelowa w poniedziałek po potwierdzeniu z przewodnikiem polskojęzycznym. Grupy zorganizowane w dowolnie ustalonym terminie po kontakcie z nami.  Gdzie:  wyjazd z hotelu lub innego ustalonego miejsca --> punkt docelowy Wyspa Holbox --> przyjazd do Państwa hotelu lub wcześniej ustalonego miejsca .
Wiek uczestników: bez ograniczeń wiekowych
Długość trasy: średnia, ok 12 godzin

 

 

Wyspa Holbox to miejsce, gdzie mieszkańcy zawsze uśmiechnięci zapraszają turystów do odwiedzenia ich wyspy, źródła ich dumy. Jest to niewątpliwie jedno z najpiękniejszych miejsc Meksyku gdzie stres i rutyna są nieznane, a natura nadal odgrywa podstawową role. Gdzie jedynym nieprzerwanym dźwiękiem jest szum morza. I tam Was zapraszamy.

 

 

Odkryj z nami Trzy Rajskie wyspy znajdujące się na północnym wybrzeżu Jukatanu, charakteryzujące się spektakularnymi krajobrazami i dużą różnorodnością ptaków. 

 
Wyjazd na wycieczkę w godzinach rannych.Transport klimatyzowanym środkiem transportu w kierunku portu w Chiquila. W trakcie jazdy mały poczęstunek rogaliki, słodkie ciasto, owoce, sok. Ok godziny 09.30 przyjazd do miejscowości Chiquila do miejsca gdzie czekają 6 osobowe łódki. Czas na toalety, przebranie się i zaczynamy wodną przygodę. Zatoka Meksykańska kryje wiele pięknych i dziewiczych miejsc .
 
 
 

W trakcie wodnej podróży na Wyspę Holbox udamy się w pierwszej kolejności na Wyspę PAJAROS. Po przybyciu na wyspę spacer w kierunku dwóch wież obserwacyjnych zwanych tutaj Mirador, gdzie można podglądać żyjące tam ptaki w ich naturalnym środowisku, na szczytach drzew lub w ich dolnych partiach.
 
 
 
 
 
W zależności od okresu w jakim odwiedzimy wyspę w czasie obserwacji możemy tu spotkać dzikie kaczki, szare i białe czaple, ibisy, pelikany, kormorany, fregaty i inne gatunki ptaków. 
Jest to również miejsce lęgowe dla ptaków migrujących tutaj np. z Kanady. Mała wyspa miejscami osłonięta lasem namorzynowym jest ich domem do czasu powrotu w rodzime strony.   
 
 
 
 
Następnie przepłynięcie łodzią motorową na Wyspę PASION bardzo relaksującego miejsca z dziewiczymi plażami, ptakami i miękkim piaskiem. To właśnie w wodach okalających wyspę miejsce upodobały sobie delfiny, największa ryba świata Rekin Wielorybi czy żółwie.
 
 
 
 
 
 
Wyspę otaczają lasy namorzynowe będące schronieniem wielu gatunków zwierząt. Brodząc w wodzie istnieje możliwość zobaczenia różowych flamingów, a spacerując piękną plażą, natknąć się można na skrzypłocze - mieczogony. Czas wolny na relaks, zdjęcia ok 30 minut.
 
 
 

Przepłynięcie łodziami na część południowo wschodnią wyspy HOLBOX. Panoramiczny widok z łodzi na strefę hotelową oraz centrum wyspy. Dalsza podróż w poszukiwaniu różowych flamingów. Po przybyciu na ląd Wyspy Holbox  czas wolny ok 1 godziny na eksploatację, kąpiel, spacer i odkrywanie uroków dziewiczej części wyspy.
 
 
 
 
Następnie łodziami udajemy się do centrum wyspy na obiad do lokalnej restauracji. Do wyboru jest kurczak, ryba lub wołowina, ryż i surówki oraz lokalny napój. Po obiedzie czas wolny ok 2 godzin.
 
 
  
 
W ramach czasu wolnego do wyboru odpoczynek na plaży, kąpiel lub jazda wózkami golfowymi / meleksami / po wyspie poznając jej uroki i tajemnice.
 
 
 
 
 
Ok. godziny 15.00 opuszczamy wyspę Holbox udając się w kierunku portu w Chiquila.
 
 
 

Zmiana środka transportu, przesiadka do busów i powrót do hotelu.  

 
Cena: 
                                        
Wiek uczestnika
Playa del Carmen*
Cancun, Puerto Morelos**
Dorosły
120 usd
120 usd
 Dzieci 3 lat
60 usd
60 usd
 Dzieci od 4 do 11 lat
75 usd
75 usd

x

x

 x 

 

 

 

 

 

Cena zawiera przejazdy w komfortowych klimatyzowanych środkach transportu, dwa posiłki / śniadanie, obiad i przystawkę /, napoje bez limitu do wyczerpania: butelkowana woda mineralna, napoje gazowane oraz ok 2 do 3 piwa na osobę, wypożyczenie wózka golfowego na ok. 2 godziny, przewodnika polskojęzycznego podczas trwania wycieczki, bilety wstępu na teren Rezerwatu czyli parku krajobrazowego i opłaty portowe, łódki, kapoki.

Cena nie zawiera: zwyczajowy napiwek dla kapitana łódki i przewodnika polskojęzycznego, innych napoi do obiadu niż serwowane przez biuro / napój lokalny / 
 
  
 
 Uwagi: 
- z uwagi na różnicę temperatur panującą w samochodzie prosimy o zabranie lekkich okryć na ramiona.
- w wycieczce może nastąpić zmiana / zwłaszcza po deszczach /  w zamian za 2 godzinny tour wózkami golfowymi  relaks, kąpiel w cenocie. Decyzje podejmuje się na miejscu. 
- cena wycieczki nie jest uzależniona od ilości uczestników. Wycieczka realizowana również z przewodnikiem w języku: angielskim, niemieckim, rosyjskim, holenderskim, francuskim, hiszpańskim wliczonym w cenę, 
- w wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega możliwość zmian w programie, w tym zmian kolejności zwiedzania. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych wycieczka może być odwołana. 
- godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia hotelu, w którym Państwo wypoczywacie.
- celem zabezpieczenia na łódce urządzeń do robienia zdjęć i nagrywania radzimy zaopatrzyć się w woreczki foliowe ochraniając tym samym nasz sprzęt przed kroplami bryzy.
- warto zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, nakrycie głowy, ekologiczny filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty (klapki, sandały lub do chodzenia w wodzie), płyn na komary, pieniądze na pamiątki czy napój do obiadu, dobry humor!

 Inne widomości o tej wyspie znajdziesz tutaj kliknij HOLBOX

 

 

Nie ma możliwości zapłaty banknotami, które są popisane długopisem, flamastrami, podarte lub posklejane, brudne, wytarte. Nie przyjmujemy takich banknotów jak również banknotów wycofanych z obiegu. Nie przyjmuje się zapłaty monetami.


 

 

 

 

                                                                                             ZAPRASZAMY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

tagi: ISLA HOLBOX, CENOTA YALAHAU, FLAMINGI, IBISY, RAJSKIE WYSPY, ISLA MUJERES, POLSKI PRZEWODNIK W MEKSYKU, POLSKIE BIURO W mEKSYKU, POLSKI REZYDENT, WYSPA cONTOY, WYSPA PASION, WYSPA PAJAROS,

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności