Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

Snorkeling z Rekinem Wielorybim

POZNAJ ŚWIAT REKINA WIELORYBIEGO  

Wycieczka sezonowa
od CZERWCA do WRZEŚNIA

  

Warunki:

Kiedy: klient indywidualny oraz grupy zorganizowane codziennie oraz według ustalonych wcześniej terminów.
Gdzie:  wyjazd z hotelu lub innego wcześniej ustalonego miejsca --> punkt docelowy miejsce żerowania Rekina Wielorybiego --> przyjazd do Państwa hotelu lub wcześniej ustalonego miejsca .
Wiek uczestników: skontaktuj się z nami.
Czas trwania wycieczki : ok. 8 godzin 

 

Rekin Wielorybi(pol) Tiburon Ballena(hisz) Whale Shark(ang) to  Największa ryba na świecie.


 

 

Opis wycieczki w 100% odzwierciedla program jaki wraz z naszym kontrahentem opracowany został z myślą o naszych klientach.  

Nie ściemniamy! Nie obiecujemy! ale zapewnimy, niesamowite przeżycie, niezapomniane wspomnienia. Przygodę o której będziesz opowiadał i wspominał zawsze i wszędzię.  

 

 

Rekiny Wielorybie objęte są programem ochrony tego gatunku. Ochrona przed człowiekiem dotyczy min. nie zakłócania w sposób ciągły jego spokoju w miejscu źerowania. Dlatego tez ilość zejść do wody uzależniona jest jedynie: od warunków atmosferycznych, ilości rekinów czyli Tiburon Ballena w miejscu źerowania,  ilości chętnych uczestników na snorkeling oraz od ilośći łodzi przebywających  na tych terenach. To kapitan łodzi oceniając sytuację na miejscu decyduje ile razy można uczestniczyć w pływaniu z rekinem. 

 

  

Współpracujemy z najlepszymi profesjonalistami nurkowymi. Jeśli NIE zobaczysz Rekina Wielorybiego na naszej wycieczce GWARANTUJEMY  zwrot 100% kosztów i oraz REKOMPENSATĘ w postaci butelki Tequili.

 
Program wycieczki.

Poranny wyjazd z hotelu o godzinie wcześniej ustalonej z każdym uczestnikiem indywidualnie. Godziny wyjazdu uzależnione są od usytuowania miejsca waszego wypoczynku. Przejazd klimatyzowanym środkiem transportu w kierunku portu w Cancun.
Po przybyciu do portu chwile  odpoczynku, możliwość skorzystania z toalety, przebieralnie, lekkie śniadanie kontynentalne: kawa, owoce, ciasto.
 
 
 
 
Po poczęstunku, przesiadka na łódki motorowe i pod opieką przewodnika polskojęzycznego ruszamy na ok. 50 minutową podróż po Morzu Karaibskim w kierunku Wyspy Kobiet w poszukiwanie Rekinów Wielorybich. Piękne widoki, możliwosć zobaczenia delfinów, żółwi, płaszczek  w ich środowisku naturalnym. W trakcie drogi przeprowadzony zostanie  instruktaż dotyczący sposobu pływania, poruszania się w wodzie w otoczeniu tych wspaniałych ryb, zasady bezpieczeństwa, sposób i zasady używania sprzętu do snorkelingu. Komentarz przewodnika dotyczący informacji o Rekinie Wielorybim, ciekawostki.  Każdy z uczestników otrzymuje: maskę z rurką, kapok, płetwy.  
 
 
 

 

Przybycie na teren źerowania Tiburon Balleny (hiszp.) Rekin ten jest nieszkodliwy dla człowieka, powolny, płynie spokojnie, co umożliwia relaksacyjne pływanie z nim na powierzchni wody. Pływanie z rekinem odbywa sie na wodach Morza Karaibskiego w okolicach Isla Mujeres i Isla Contoy. Czas trwania snorkelingu dla łodzi to 2 godziny. Skoki do wody i snorkeling wykonujemy w grupach po 2 uczestników z certyfikowanym przewodnikiem nurkowym. W trakcie snorkelingu, między kolejnymi skokami na pokładzie łodzi do dyspozycji uczestników są napoje orzeźwiające, kanapki typu sandwich.

 

 
 
 
Po zakończeniu części programu tj. pływaniu z rekinem, przejazd w kierunku Isla Mujeres - Wyspy Kobiet. Zatrzymanie się na płytkich wodach Morza Karaibskiego wokół wyspy Playa Norte, relaksująca kąpiel, wypoczynek, zdjęcia, snorkeling. Lekki lunch: Ceviche, guacamole, owoce, napoje orzeźwiające w cenie wycieczki. Ok. godz. 14.30 powrót na łódź i przejazd w kierunku do portu w Cancun. Przesiadka do klimatyzowanych busów, na pożegnanie i zakończenie wycieczki. Powrót do hotelu.
 
 
 
 
 
 
Cena: NAJNIŻSZE CENY!  - Polskojęzyczny przewodnik instruktor! - Żadnych dodatkowych dopłat!
 
 
 
Wiek uczestnika

 Playa del Carmen

Tulum

 
Cancun, Puerto Morelos
Dorosły
  170 usd 
  170 usd
 
 
 
*Dzieci  od 6 do 10 lat
 155 usd
 155 usd  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
*Dzieci od lat 6 do lat 10 mogą uczestniczyć w wycieczce na wyłączną odpowiedzialnośc osoby dorosłej lub prawnego opiekuna. Z uwagi na bezpieczeństwo małoletniego decyzję o uczestnictwie w snurkowaniu z rekinem podejmuje ostatecznie kapitan. Osoby dorosłe proszone są o opiekę nad dziećmi w trakcie trwania wycieczki oraz na łodzi również. 
 
 
Cena zawiera:
 
przejazd klimatyzowanym środkiem transportu, butelkę wody mineralnej, śniadanie kontynentalne, woda i napoje bezalkoholowe przez cały dzień, sandwich  na łodzi, obiad : ceviche z krewetki, guacamole, sprzęt do snorkelingu: maska , rurka, płetwy, kapok, przewodnika nurkowego w trakcie snorkelingu, opłatY za wstęp na teren rezerwatu. polskojęzyczny przewodnik!
 

Nowość! wycieczka dostępna jest również przy udziale przewodników w języku: niemieckim, holenderskim, angielskim, włoskim, francuskim, hiszpańskim.

 

 

 Pływanie z Rekinem Wielorybim 

 

Cena nie zawiera:

napiwków dla obsługi łodzi i przewodnika polskojęzycznego, opłat za zdjęcia, pianki, wydatków własnych.

 

Uwagi.
 
Należy zabrać ze sobą: ręcznik, strój kapielowy, okulary przeciw słoneczne, ekologiczny filtr przeciw słoneczny, nakrycie na głowę, sandały, jeśli masz kombinezon nurkowy czyli piankę,  płaszcz przeciwdeszczowy przydatny na łodzi w trakcie poruszania się po morzu, ewentualnie własną maskę i rurkę, aparat fotograficzny, kamerkę, drobne pieniądze na napiwek dla kierowcy i obsługi łodzi.

 

Osoby mające problem z chorobą lokomocyjną proszone są o zaopatrzenie się i zażycie leku przed podróżą.

Istniej możliwość zorganizowania wyjazdu indywidualnego dla osób i grup zorganizowanych z polskojęzycznym przewodnikiem i transportem.  Napisz do nas info@mexicoentero.pl

Prosimy o używanie tylko środków do opalania przyjaznych dla środowiska. Istnieje możliwosc wynajęcia na miejscu pianki / kombinezon, ilość ograniczona / oraz zakupu dodatkowo zdjęć. 

Czas podany w opisie wycieczki jest szacunkowy i może się różnić od czasu rzeczywistego. Powodem różnicy może być np. pogorszenie się warunków atmosferycznych, natężenie ruchu na drodze, i innych zdarzeń wynikłych nie z winy organizatora, siły wyższej. 

 Zobacz naszą galerię

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim I należą do ME TOURS INTERNACIONAL. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.Przedstawione tutaj propozycje programów wycieczek, opisów , wszelkiej treści propozycje są naszymi programami autorskimi, nie zezwala się na ich kopiowanie, przetwarzanie w innej postaci jak i wykorzystywanie propozycji w nich ujętych jako własnych. Kopiowanie, przetwarzanie oraz udostępnianie innym osobom bez zgody autora jest zabronione i egzekwowane na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. Nr 24, Poz.83, Dz. U. Nr 44, Poz. 170 z późniejszymi zmianami).

tagi: przewodnik w Meksyku, polski przewodnik po Jukatanie, polski przewodnik na Jukatanie, wycieczki fakultatywne po Meksyku w jezyku Polskim, polskojezyczny przewodnik na Jukatanie, Sian Kaan, jeppy przez dzungle, dzungla, Muyil, Majowie, ofiary z ludzi, Meks,

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności