Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

Rajskie Wyspy - WYSPA CONTOY - WYSPA KOBIET

WYSPA KOBIET i WYSPA CONTOY
 
 

Warunki:
 
W związku z dużymi ograniczeniami liczby odwiedzajacych WYSPĘ CONTOY i zaostrzeniem przepisów przez tutejsze władze prosimy o rezerwację tej wycieczki z dużym wyprzedzeniem.   
 
 
Kiedy: klient indywidualny od  wtorek,  środa, piatek, sobota. Grupy zorganizowane na zamówienie.
Gdzie:  wyjazd z hotelu lub innego wcześniej ustalonego miejsca --> punkt docelowy Rajskie Wyspy --> przyjazd do Państwa hotelu lub wcześniej ustalonego miejsca .
Wiek uczestników: bez ograniczeń wiekowych
Czas trwania wycieczki: ok. 9 godzin
Długość trasy: średnia

 

Wyjazd na wycieczkę w godzinach rannych. Transport w kierunku portu w Cancun. Czas wolny na lekkie śniadanie: sok, ciasto, kawa. Przesiadka na łodzie motorowe i  przejazd łodziami na rafę koralową.  Snurkowanie czyli podziwianie podwodnego życia na rafie w masce z rurką , kamizelką, płetwami. Czas trwania snorkelingu  około 40 - 50 minut. Powrót na łódź. Po pierwszym snorkelingu na pokładzie łodzi do dyspozycji  Państwa są napoje orzeźwiające, alkoholowe np.piwo. Kapitan łodzi decyduje o możliwosci snorkelingu biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne, wysokosć fal, przejrzystość wody. Do niego należy ostateczna decyzja.  

 

 

 

Dopłynięcie do Isla Contoy dziewiczej wyspy Jukatanu,  Rezerwatu  Ekologocznego otoczonego  przez lasy namorzynowe, gdzie flora i fauna jest pieczołowicie chroniona.  Wyspa Contoy ( hisz. Isla Contoy, w języku Majów conto znaczy pelikan), znajduje się w stanie Quintana Roo, około 30 kilometrów na północ od Isla Mujeres, na skraju Morza Karaibskiego i Zatoki Meksykańskiej. Wyspa ma zaledwie 8,5 km długości o powierzchni 3,17 km ². Zejście z łodzi na ląd. Spacer i zwiedzanie wyspy. Turyści odwiedzający wyspę mają do swojej dyspozycji tylko jej mały skrawek na którym znajduje się część wydzielonej plaży, małe muzeum i jeden punkt obserwacyjny o wysokości 20 metrów dla miłośników ptaków. Reszta terenu należy do świata zwierząt, w którym królują ptaki, a zwłaszcza Fregata Wielka, która ma tam stanowiska lęgowe i miejsce odpoczynku w czasie oceanicznych przelotów.

 

 

 

Czas wolny na relax, plażowanie i eksplorowanie wyspy. Kilka metrów od wyspy, rafa jest domem dla wielu wspaniałych gatunków, takich jak homarów, ślimaków, lobstera, ośmiornic, krewetek. System raf koralowy "Ixlaché" znajduje się w południowej części Parku. Z katalogowano tutaj 17 gatunków raf twardych i 14 miękkich. Wsród nich są: koral mózgowy, koral gwiazdkowy, wielki koral gwiazdkowy, koralowce sześciopromienne, koral ognisty, morskie rózgi, wachlarz morski, gąbki i inne.  

 

   

 

Obiad w formie bufetu: grillowany kurczak, ryba z grilla, sałatki, warzywa, woda, napoje orzeźwiające, piwo. Ostatnie chwile wypoczynku na wyspie, zdjęcia.

 

 

 

Dalsze podróżowanie po wodach Morza Karaibskiego do przepięknej Isla Mujeres. Wyspa Kobiet -  Isla Mujeres kusi rajskimi plażami i turkusem otaczającego ją Morza Karaibskiego. Wyspa nazwę swoją zawdzięcza Hiszpanom, którzy w trakcie przebudowy wyspy natrafili na zakopane figurki kobiet.  Wyspa była miejscem związanym z piratami. Ma również swoją historię miłosną, ale o tym opowie Wam przewodnik.

 

 

 

Ok. 1 godziny czas wolny na zakupy, plażowanie i indywidualne zwiedzanie wyspy. Powrót do portu w Cancun. Przesiadka do busów, powrót do hoteliu.

 

 

 
Cena: 
 
        
 
Wiek uczestnika

 

Playa del Carmen*

 
Cancun, Puerto Morelos**
Dorosły
125 usd
125 usd
Dzieci do 3 lat
70 usd
70 usd
Dzieci do 11 lat
85 usd
85 usd

x

x
x
 

 

 

 

 

 

* dzieci do lat 6 nie uczestniczą w snurkowaniu, pozostają pod opieką rodzica, opiekuna na łódce.

 

Istnieje możliwość przeprowadzenia wycieczki w opcji VIP, dla grup zorganizowanych powyżej 15 uczestników w każdym dniu tygodnia. Skontaktuj się z nami.

Napisz do nas info@mexicoentero.pl lub zadzwoń 0052 1 984 132 80 60

 

Cena zawiera: 

transfer komfortowym klimatyzowanym środkiem  transportu, dwa posiłki w tym jeden w formie bufetu, owoce, napoje, piwo, all inclusive, sprzęt do snorkelingu:maskę, rurkę, kapok,płetwy, przewodnika polskojęzycznego. Bilety wstępu na teren Rezerwatu, opłata portowa - branzoletki wliczone są w cenę wycieczki.

 
Cena nie zawiera:

 zwyczajowy napiwek dla kapitana łódki i przewodnika polskojęzycznego. 

 

Uwagi: 

- cena wycieczki nie jest uzależniona od ilości uczestników.

- w wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega możliwość zmian w programie, w tym zmian kolejności zwiedzania. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych np. wysokiej fali , kapitan może podjąć decyzje o zakazie snurkowania na rafie koralowej w morzu. Wycieczka może zostać odwołana przez organizatora z powodu złej pogody, siły wyższej. 

- godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia hotelu, w którym Państwo wypoczywacie.

- warto zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, nakrycie głowy, ekologiczny filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty (klapki, sandały), płyn na komary, dobry humor !

 

Nowość!  Ta opcja wycieczki dostępna jest również z przewodnikiem w języku: angielskim, niemieckim, rosyjskim, holenderskim, francuskim, hiszpańskim wliczonym w cenę, 


 
 Zapraszamy do naszej galerii   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

tagi: wycieczki po polsku Playa del Carmen, Miasto Meksyk z Cancun, polski przewodnik w Meksyku, Polskie Biuro Podrozy w Meksyku, wycieczki opcjonalne Playa del Carmen, wycieczki po Polsku Meksyk, wycieczki fakultatywne Playa del Carmen, Wyspa kobiet,

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności