Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

PERŁY JUKATANU 2 cenoty i snorkeling z żółwiami

 

 

snorkeling z żółwiami na rafie koralowej, kąpiele i relax w cenotach, świat formacji skalnych; stalagmitów, stalaktytów i stalagnatów, pyszny obiad kuchni jukatańskiej. 

 

Warunki:  Wstęp do Rezerwatu żółwi gratis!

Kiedy: klient indywidualny oraz grupy zorganizowane od poniedziałku do soboty. Niedziele za potwierdzeniem.
Gdzie: wyjazd z hotelu lub innego wcześniej ustalonego miejsca --> punkt docelowy  --> przyjazd do Państwa hotelu lub wcześniej ustalonego miejsca .
Wiek uczestników: bez ograniczeń
Czas trwania wycieczki: ok. 7 godzin 
Długość trasy: średnia

 

 

 

Poranny wyjazd z hotelu. Przejazd na urokliwego miejsce na snorkeling z żółwiami na rafie koralowej. Przygotowanie sprzętu do snorkelingu, szkolenie dotyczące zasad zachowania się i bezpieczeństwa w warunkach naturalnych w bezpośredniej bliskości ze zwierzętami morskimi. Około 45 minutowy snorkeling w Morzu Karaibskim z przewodnikiem/ instruktorem. Możliwość wzięcia prysznica. Czas na ostatnie zdjęcia.  

 

 


Prawdziwym skarbem półwyspu Jukatan są cenoty, które w języku Majów oznaczają studnie wapienne wypełnione stojącą wodą ("dzonot"). Ukryte w dżungli jaskinie, które tworzą długie korytarze, pełne stalaktytów i stalagmitów.

Co jaki czas ciemność rozświecana jest przez światło dzienne, które dociera tu przez otwory w powierzchni ziemi, przez które widać pochylające się nad wodą drzewa miejscowej dżungli. I tam Was zabieramy!

 

 

 

Przejazd w kierunku dwóch najpiękniejszych cenot, prawdziwych pereł wśród podwodnego świata Jukatanu. Orzeźwiająca kąpiel, pełen relax, skoki do wody, zabawa bez pośpiechu. Eksploatacja podwodnego świata. 

 

 

 

Możliwość snurkowania w krystalicznie czystych wodach cenoty. Podziwianie formacji skalnych: stalagmitów i stalaktytów oraz stalagnatów. 

 

 

 

Odpoczynek. Czas wolny. Obiad.
Cena: 

Wiek uczestnika

Playa del Carmen*

Cancun, Puerto Morelos
 Dorośli
 135 usd
 140 usd
 Dzieci od 6 do 10 lat
 100 usd
  100 usd

 

 

 

 
 

*Hotele lub miejsca zbiórki usytuowanych na trasie od Playa del Carmen do centrum Tulum.

** Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Puerto Morelos / centrum / do Cancun / strefa hotelowa, centrum /.

*Rodzice lub osoby prawne biorą całkowitą odpowiedzialność za dzieci w trakcie wycieczki, podczas snorkelingu w morzu oraz zabaw w cenocie. Od ich decyzji należy czy dziecko będzie uczestniczyło w każdym punkcie programu.


 

 

Cena zawiera: przejazdy komfortowym klimatyzowanym środkiem transportu, lunch: ciasteczka, wodę, profesjonalnego przewodnika nurkowego w trakcie snorkelingu z żółwiami, kąpiele i relax w cenotach, wszystkie opłaty, sprzęt do snorkelingu na rafie koralowej: kapok, płetwy, maskę z rurką, opiekę polskojęzycznego przewodnika w trakcie wycieczki, wstęp do rezerwatu żółwi, wstęp do cenot, szafki odzieżowe, kapoki w cenotach, obiad.

 

Cena nie zawiera: zwyczajowy napiwek dla kierowcy, przewodnika, napoje do obiadu, sprzętu do snorkelingu w cenotach.

 

Uwagi: 

- podana cena wycieczki zależy od liczby uczestników.  

- w wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie, w tym zmian kolejności zwiedzania,

- warto zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, czapkę lub chustkę czyli nakrycie głowy, ekologiczny filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty przewiewne (klapki, sandały), okulary przeciwsłoneczne, pieniądze na zakupy pamiątek  na terenie (najlepiej peso mx), aparat fotograficzny, płyn na komary,

- z uwagi na klimatyzację w samochodzie warto zabrać ze sobą bluzę, sweter lub inne wierzchnie nakrycie  

- godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia hotelu, w którym Państwo wypoczywacie.

 - osoby mające swój sprzęt do snorkelingu, proszone są do wzięcia go ze sobą. Przyda się w cenotach.


 

 

 

 

Nie ma możliwości zapłaty banknotami, które są popisane długopisem, flamastrami, podarte lub posklejane, brudne, wytarte. Nie przyjmujemy takich banknotów jak również banknotów wycofanych z obiegu. Nie przyjmuje się zapłaty monetami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

tagi: Chichen Itza, Valladolid, Rio Lagartos, Celestun, rozowe flamingi, polski przewodnik w Meksyku, polski przewodnik po Jukatanie, polski przewodnik na Jukatanie, wycieczki fakultatywne ,

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności