Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

Magiczne BACALAR Laguna Siedmiu Kolorów

 

Wycieczka dla dorosłych i dzieci. Poczuj smak przygody, zrelaksuj sie w słodkowodnej lagunie, majańskie SPA. Poznaj z nami historię PIRATÓW z KARAIBÓW. 
 

 

 

Warunki:

Kiedy: klient indywidualny oraz grupy zorganizowane środa, czwartek, piątek oraz według ustalonych wcześniej terminów. Prosimy skontaktuj się z nami.

Gdzie: wyjazd z hotelu lub innego wcześniej ustalonego miejsca --> punkt docelowy LAGUNA BACALAR --> przyjazd do Państwa hotelu lub wcześniej ustalonego miejsca .

Wiek uczestników: bez ograniczeń

Czas trwania wycieczki: całodniowa wycieczka do Bacalar Laguny Siedmiu Kolorów.

 

 

 

Poranny wyjazd na wycieczkę klimatyzowanym środkiem transportu.

Odbiór w recepcji hotelu lub z wcześniej umówionego - ustalonego z Państwem miejsca. Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy na drogę  box lunch: dzieci 1 soczek, dorośli 1 piwo, ciasteczko, owoc. Zapewniamy również pełne wyżywienie, nielimitowaną niegazowaną wodę mineralną w trakcie wycieczki.

 

 

 

Podróż w kierunku Chan Santa Cruz - Felipe Carrillo Puerto - najważniejszego dla Majów miasta, nieformalnej stolicy tzw. Zona Maya, gdzie znajduje się Sanktuarium Mówiącego Krzyża nierozerwalnie związane z historią jukatańskich Majów. Przejazd i wizyta w jednej z wiosek do której nie docierają turyści. Spotkanie z rdzennymi potomkami Majów. 

 

Przejazd w kierunku Bacalar - Pueblo Magico. Wizyta w zbudowanym 1729 roku El Fuerte de San Felipe -  forcie, który jest przykładem architektury militarnej Nowej Hiszpanii.

 

 

 

Wizyta w Muzeum San Felipe de Bacalar, które choć niewielkie opowiada o historycznym rozwoju tego regionu, potyczkach z piratami i korsarzami oraz historię Bacalar.

 

 

Eksponaty muzealne obejmują bardzo dobrze zachowane przedmioty z przeszłości: mapy, muszkiety, karabiny, modele statków z XVII, starożytne narzędzia nawigacyjne oraz szkielet pirata znaleziony w trakcie prac wykopaliskowych we forcie.   

 

 

Czas wolny na pamiątkowe zdjęcia. Kontynuacja wycieczki.

 

 

Przejazd nad przepiękną lagunę mieniącą się siedmioma kolorami słodkiej wody oraz znajdujących się tam cenot.  Krótki odpoczynek, przesiadka do łodzi motorowej i rejs po wodach laguny.

 

 
 

Pływanie po lagunie, dla chętnych relaksacyjna kąpiel. Wizyta w 3 cenotach:  Esmeralda znanej z pięknych odcieni koloru niebieskiego, Cenocie Negro znanej również pod nazwą Bruja / czarownica /czyli Czarnej najgłębszej cenocie ponad 100 metrowej głębokości oraz cenocie Cocalitos, której podłoże tworzą tzw. żywe kamienie czyli stromatolity formacje skalne, które są najstarszym śladem życia na Ziemi.

 

 
 

Rejs wokół Isla Pajaros / Wyspy Ptaków /. Kąpiel nie opodal wyspy. Do Państwa dyspozycji na łódce znajdują się napoje bezalkoholowe, drobna warzywna przekąska.

 

 
 

Wodna przeprawa i odpoczynek w Kanale Piratów. Postój połączony z relaksacyjną kąpielą oraz majańskim SPA. Masaż złuszczający zmineralizowanym piaskiem laguny. Odpoczynek. Powrót na łódkę.

 

 
 

Obfity obiad serwowany w restauracji nad wodami laguny, składający się z: przystawki / np. ceviche z surowej ryby lub sałatki cezar z krewetkami / oraz dania głównego. Do obiadu do dyspozycji są napoje z lokalnych owoców. O ile czas pozwoli ostatnia kąpiel w lagunie, zdjcia. Powrót do hotelu z niespodzianką.

 

  

Cena  

 
Uczestnik
 Playa del Carmen, centrum Tulum
 Puerto Morelos, Canucn*
 dorośli
 135 usd
 145 usd
  dzieci do 6 lat
 40 usd
  40 usd
 dzieci  do 11 lat
 110 usd
  110 usd 
 
*hotele usytuowane w centrum Cancun oraz strefie hotelowej lub wskazanym przez nas miejscu.
 
 

Cena zawiera: transport z/do hotelu, pakiet box lunch, wszystkie opłaty, bilety wstępu, podatki, nielimitowaną wodę mineralną, 1 piwo, obiad, opiekę polskojęzycznego licencjonowanego przewodnika w trakcie trwania wycieczki, przejazdy komfortowym i klimatyzowanym środkiem transportu, napój do obiadu  

Cena nie zawiera: napiwków dla kierowcy, kapitana łódki , dodatkowych napojów do obiadu, wydatków natury osobistej. 

 

 

Uwagi:
 

- podana cena wycieczki zależy od liczby uczestników (minimum 6 osób pełnopłatnych), w przypadku mniejszej liczby uczestników cena wzrasta

- w wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega możliwość zmian w programie, w tym zmian kolejności zwiedzania

- warto zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, nakrycie głowy, ekologiczny filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty, płyn na komary, okulary przeciw słoneczne, aparaty fotograficzne, kamery, pieniądze na dodatkowe napoje do obiadu.

- godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia hotelu w którym Państwo wypoczywacie.

- z uwagi na klimatyzację w samochodzie prosimy o zabranie dodatkowego nakrycia na ramiona.

 

 

 

Nie ma możliwości zapłaty banknotami, które są popisane długopisem, flamastrami, podarte lub posklejane, brudne, wytarte. Nie przyjmujemy takich banknotów jak również banknotów wycofanych z obiegu. Nie przyjmuje się zapłaty monetami.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
   
     
     
     

 

 

 


 

 

 

 

  

tagi: bacalar , laguna bacalar , siedem kolorow , pueblo magico , cenota negro , piraci , korsarze, piraci c karaibow , tulum , coba , chichen itza , mexicoentero , polski przewodnik,

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności