Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

Jeep Ekspedycja - SIAN KAAN- PUNTA ALLEN

 

Tajemnice podwodnego świata - Błękitna Laguna - Fotograficzne safarii

Warunki:

Kiedy: klient indywidualny oraz grupy zorganizowane według ustalonych wcześniej terminów.
Gdzie:  wyjazd z hotelu lub innego wcześniej ustalonego miejsca --> punkt docelowy Punta Allen  --> przyjazd do Państwa hotelu lub wcześniej ustalonego miejsca .
Wiek uczestników: wycieczka wymagajaca dobrej kondycji fizycznej. Wycieczka nie jest dla osób mających problem z kręgosłupem, szyją lub innymi częściami ciała, gdzie w trakcie jazdy jeepami po drodze szrutowej i wyboistej narażone są one na ból. Osoby mające problemy z chorobą lokomocyjną proszone są o zaopatrzenie się i odpowiednie czasowe
zażycie lekarstw.
Czas trwania wycieczki : ok. 11 godzin
Długość trasy: średnia

 

 

Wyprawa samochodami terenowymi Jeep wrangler w kierunku wioski rybackiej Punta Allen, znajdującej się na terenie pięknego Rezerwatu Biosfery Sian Kaan zwanego miejscem gdzie narodziło się słońce, wpisanego na Listę UNESCO. Przejazd drogą z pięknymi widokami idyllicznych plaż i dzikimi szlakami rezerwatu Sian Kaan do małej wioski rybackiej.

 

 

Przyjazd i lekki posiłek na plaży. Przesiadka na łodzie. Rejs łódkami motorowymi po rezerwacie. Podziwianie przepięknej nadmorskiej fauny, ptactwa wodnego, jak również możliwość obserwacji delfinów i żółwi w ich środowisku naturalnym.

 

 

Pływanie, snurkowanie z maską i rurką w wodach Morza Karaibskiego. Obserwacja podwodnego życia rafy koralowej. Relaksująca kąpiel w wodach Laguny. Fotograficzne safari. Powrót do wioski. Obiad przy plaży. Odpoczynek. Powrót jeepami do miejsca zakwaterowania.

 

 

 

 

Cena: 

 

  

Wiek uczestnika

Playa del Carmen*

Cancun, Puerto Morelos**
 
 Dorosły
 
 
 160 usd
 
 170 usd
 
 Dzieci do 4 lat
 
 x
 
 x
 
 *Dzieci od 5 do 10 lat
 
 155 usd
 
 160 usd

 

 Grupy zorganizowane powyżej 16 osób dorosłych

 
 155 usd
 
165 usd

 

 

 

 

 

 

* Hotele lub miejsca zbiórki usytuowanych na trasie od Playa del Carmen do centrum Tulum

** Hotele lub miejsca zbiórki usytuowane na trasie od Cancun / strefa hotelowa / do Puerto Morelos

* dzieci od lat 5 do 7 mogą uczestniczyć w wycieczce na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej / opiekuna prawnego.  Dzieci te nie uczestniczą w snurkowaniu z maską i rurką.

  

Cena zawiera: transport z/do hotelu w Playa del Carmen, Akumal, Puerto Aventuras, Tulum,  jazda jeepami na całej trasie, benzynę i opłaty drogowe, ubezpieczenia,  bilety wstępu do Rezerwatu, opłaty za łódki, opłaty za maskę, rurkę i kapok, kąpiel w naturalnym basenie, obiad, napoje do obiady, napoje w czasie trwania wycieczki, opiekę polskojęzycznego przewodnika w trakcie trwania wycieczki,opiekę przewodnika lokalnego na łódkach i w czasie snorkelingu, lekkie przekąski.

 

* Cena wycieczki  NIE jest uzależniona od liczby uczestników !  Polskojęzyczny przewodnik dla grup od min 6 pełnopłatnych uczestników wliczony w cenę. Przy grupach mniejszych przewodnik dodatkowo płatny.

 

Cena nie zawiera: napiwków dla przewodnika lokalnego, napojów innych, niż te ujęte w programie do posiłku i w trakcie trwania wycieczki. 

 

    

 

Uwagi:

osoby kierujące jeepami proszone są o nie spożywanie napojów alkoholowych w trakcie trwania wycieczki, przed wycieczką również.

- w wycieczkach związanych z atrakcjami wodnymi uzależnionymi od pogody organizator zastrzega możliwość zmian w programie, w tym zmian kolejności zwiedzania oraz dnia wyjazdu. Decyzje o snorkelingu w trakcie wycieczki podejmuje kapitan.

- godziny wyjazdu na wycieczkę ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem. Godzina uzależniona jest od położenia hotelu w którym Państwo wypoczywacie.

- warto zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, nakrycie głowy, ekologiczny filtr przeciwsłoneczny, wygodne buty, ewentualnie własną maskę i rurkę, okulary przeciwsłoneczne, butelkę wody, która przyda się podczas pływania łódką. 


 

 

 

 

Przeczytaj - przydatne informacje

 

 

Rezerwat Biosfery Sian Kaan

 

 

Punta Allen

 

Nasza galeria

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim I należą do ME TOURS INTERNACIONAL. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.Przedstawione tutaj propozycje programów wycieczek, opisów , wszelkiej treści propozycje są naszymi programami autorskimi, nie zezwala się na ich kopiowanie, przetwarzanie w innej postaci jak i wykorzystywanie propozycji w nich ujętych jako własnych. Kopiowanie, przetwarzanie oraz udostępnianie innym osobom bez zgody autora jest zabronione i egzekwowane na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. Nr 24, Poz.83, Dz. U. Nr 44, Poz. 170 z późniejszymi zmianami).

tagi: Chichen Itza, Valladolid, Rio Lagartos, Celestun, jeep sian kaan, jeep safari, rozowe flamingi, polski przewodnik w Meksyku, polski przewodnik po Jukatanie, polski przewodnik na Jukatanie, wycieczki fakultatywne ,

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności