Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

Ekwador - Indianie z Rzeki Napo

Dzień 1:
Przylot do Quito. Transfer do hotelu. Po odpoczynku wycieczka na równik i zwiedzanie Muzeum Etnograficznego. Postój w Pululahua, jedynym na świecie zamieszkałym kraterze wulkanu.Kolacja i nocleg.


Dzień 2:
Śniadanie. Zwiedzanie nowej części miasta: pomnik Francisco de Orellana, budynek Kongresu z fasadą, Bazylika, i kolonialnej części miasta: Plaza Grande, Pałac Prezydencki, Pałac Arcybiskupi, Katedra z XVI wieku, renesansowy kościół i klasztor San Francisco z XVI w. Zwiedzanie Muzeum Archeologicznego i Muzeum Złota. Kolacja i nocleg.

Dzień 3:
Śniadanie. Wycieczka na targ indiański w Otavalo. Po południu zwiedzanie San Antonio de Ibarra (centrum rzemiosła w drewnie), Cotacachi (centrum rzemiosła w skórze) i Cuicocha (jezioro w kraterze wulkanu). Kolacja i nocleg.

Dzień 4:
Śniadanie. Wyjazd w kierunku Misahualli. Po drodze kąpiel w gorących źródłach w Papallacta i obserwowanie typowej dla tego regionu roślinności i kolibrów.
Kolacja i nocleg w Misahualli.

Dzień 5:
Śniadanie. Przejazd do wioski Union Venecia. Obiad. Spacer po dżungli do jednego z wodospadów. Powrót, kolacja i nocleg.

Dzień 6:
Śniadanie. Spływ łódką rzeką Napo w kierunku muzeum etnologicznego, w którym Indianie wyjaśniają ich sposoby polowania,rośliny lecznicze i środki halucynogenne szamanów.Obiad. Dalszy spływ łodzią ku ośrodkowi ochrony zwierząt amazońskich i podgąldanie krokodyli w ich naturalnym habitat.  Powrót i kolacja.

Dzień 7:
Śniadanie. Wizyta w miejscowej szkole i zabawa z dziećmi. Obiad przygotowany przez Indianki. Odwiedziny rodziny indiańskiej quichua oraz obserwacja wyrobu ceramiki i poszukiwania złota w rzece Napo. Kolacja i nocleg.

Dzień 8:
Śniadanie. Spacer po Amazonii i poznawanie różnorodności roślin leczniczych. Po południu zajęcia sportowe z młodzieżą ze wspólnoty. Po kolacji nocny spacer po dżungli.

Dzień 9:
Śniadanie. Rafting po jednym z dopływów Amazonki. Po powrocie pokaz tańców indiańskich i praktyk szamańskich. Wayusaso. Kolacja i nocleg.

Dzień 10:
Śniadanie. Pokaz przygotowywania i degustacja chicha, pokaz wyrobów rzemieślniczych. Kolacja i nocleg.

Dzień 11:

Śniadanie. Zwiedzanie Butterfly Garden (hodowla motyli tropikalnych) w Misahualli i jaskini Jumandy w Archidona (jaskinia w kredowych wapieniach
 z podziemną rzeką i skamieniałymi ammonitami). W Tena możliwość zakupu samorodków złota od poszukiwaczy. Powrót do Quito. Kolacja i nocleg.

Dzień 12:
Śniadanie. Czas wolny. Transfer na lotnisko i wylot z Ekwadoru.

 

 


 

 

 

Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu  lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony. Nasze programy wycieczek są naszymi programami autorskimi . i kopiowanie, przetwarzanie oraz udostępnianie innym osobom bez zgody jest zabronione i egzekwowane na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. Nr 24, Poz.83, Dz. U. Nr 44, Poz. 170 z późniejszymi zmianami).

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności