Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

Ślub i podróz poślubna w Meksyku 2 x Tak i LUNA de MIEL

ŚLUB I PODRÓŻ POŚLUBNA po MEKSYKU

2 x TAK i LUNA DE MIEL

ceremonia cywilna na terenie Ambasady RP wraz z pakietem zwiedzania Meksyku

 Tajemnice Meksyku, Historia , Fauna i Flora, Pera Pacyfiku, Konkwistadorzy, Majowie , Morze karaibskie, Piekne Plaże

Podany poniżej program jest tylko propozycją. Z każdą parą młodych ustalamy program, ceny oraz termin indywidualnie.

 

 

Dzień 1: Mexico City

Przylot do Mexico City. Powitanie na lotnisku w Mexico City. Transfer do hotelu i zakwaterowanie. Przy zakwaterowaniu drink powitalny oraz niespodzianka dla nowożeńców (szampan, owoce lub słodycze w pokoju). Wypoczynek po podróży. Kolacja. Nocleg w Mieście Meksyk.

 

Dzień 2: Ślub

Śniadanie. Przejazd do Ambasady Polskiej w Meksyku na ceremonię ślubu. Profesjonalna sesja zdjęciowa z ceremonii zaślubin gratis! Zdjęcia do odbioru w trakcie trwania pobytu. Po ślubie kameralne przyjęcie dla nowożeńców i zaproszonych gości w polskiej restauracji Rincón Polaco przy muzyce Mariachi.  Przejazd dorożką po mieście. Kolacja i nocleg w Mieście Meksyk.

 

przeczytaj   Ważne informacje dla Nowożeńcow

 

Dzień 3: Plac Trzech Kultur – Guadalupe - Teotihuacan

Śniadanie. Przejazd na Plac III Kultur, na którym w sposób symboliczny spotykają się trzy kultury tworzące dzisiejszy Meksyk: kultura aztecka, hiszpańska i metyska. Wizyta w religijnym sercu kraju, w Bazylice Matki Bożej z Guadalupe: Stara i Nowa Bazylika, Wzgórze Objawień, Templo del Pocito. Czas wolny na osobistą refleksję i zakupy pamiątek religijnych. Przejazd do strefy archeologicznej w Teotihuacan, niegdyś wielkiej cywilizacji sięgającej swymi wpływami aż po dzisiejszą Gwatemalę. Spacer po świetnie zachowanym mieście: Pałac Ptaka-Motyla, Piramida Księżyca, Aleja Zmarłych i wejście na jedną z największych piramid świata, Piramidę Słońca. Obiad w meksykańskiej restauracji serwującej oryginalne potrawy, w towarzystwie występów azteckich tancerzy i brzmieniu muzyki meksykańskiej. Powrót do hotelu, wypoczynek, Wieczorne wyjście na Plac Garibaldi rozbrzmiewający muzyką Mariachi. Nocleg w Mieście Meksyk.

 

Dzień 4: Muzeum Antropologiczne – Pływające ogrody Xochimilco

Śniadanie. Zwiedzanie jednego z najlepszych muzeów archeologicznych świata, Museo de Antropología y Historia, z bogatą kolekcją sztuki prekolumbijskiej. Podziwianie osiągnięć cywilizacyjnych Azteków, Majów i Olmeków. Spacer po głównym placu Miasta Meksyk, tzw. Zocalo: Katedra, Templo Mayor, Pałac Prezydencki ze sławnymi muralami Diego Riviery. Przejazd do Xochimilco. Rejs kolorowymi gondolami po wpisanych na listę UNESCO kanałach w Xochimilco. Obiad na łódce, degustacja tequili w rytmie muzyki lokalnej i towarzystwie Mariachi. Wizyta na miejscowym targu regionalnego rzemiosła. Powrót do hotelu w Mieście Meksyk. Kolacja i nocleg.

 

Dzień 5: Cachuamilpa – Taxco –Acapulco

Śniadanie. Przejazd do Cachuamilpa. Zwiedzanie jednego z największych w Meksyku systemu jaskiń. Ponad godzinny spacer po jaskini i podziwianie stalaktytów, stalagmitów, stalagnatów i innych formacji skalnych. Przejazd do słynnego srebrnego miasta - Taxco. Spacer górskimi uliczkami: kościół św. Pryscylli i św. Sebastiana, punkty widokowe, zócalo. Dalszy przejazd w kierunku „perły Pacifiku” Acapulco. Zakwaterowanie w hotelu all inclusive z bezpośrednim dostępem do morza. Kolacja i nocleg w Acapulco.

 

Dzień 6: Acapulco

Czas wolny na plażowanie i kąpiele morskie.

 

Dzień 7: Acapulco

Czas wolny na plażowanie i kąpiele morskie. Wypoczynek. Wieczorne podziwianie wysokościowych skoków do wody ze skał La Quebrada. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.

 

Dzień 8: Acapulco

Śniadanie. Wyjazd na na Lagunę Coyuca. Rejs rzeką w rezerwacie ptactwa wodnego, degustacja mleczka kokosowego, zakrapianego mezcalem i sokiem z limonki, kąpiele w lagunie i oceanie. Lunch na plaży. Rejs rzeką w rezerwacie ptactwa wodnego, degustacja mleczka kokosowego, zakrapianego mezcalem i sokiem z limonki, kąpiele w lagunie i oceanie. Lunch na plaży. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.

 

Dzień 9: Acapulco – Vista Hermosa - Cuernavaca – Miasto Meksyk

Śniadanie. Wyjazd z Acapulco panoramiczną trasą przez Puerto Marques. Wizyta i obiad w historycznej tropikalnej hacjendzie Korteza Vista Hermosa. Przejazd przez “miasto wiecznej wiosny” Cuernavaca do Miasta Meksyk. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja i nocleg w Mieście Meksyk.

 

Dzień 10: Cancun /Playa del Carmen

Śniadanie. Transfer na lotnisko, przelot do Cancun.  W zależności od indywidualnego wyboru transfer do hotelu z bezpośrednim dostępem do morza w Cancun lub Playa del Carmen.  Drink powitalny oraz zakwaterowanie w hotelu z pakietem all inclusive: śniadania, obiady, kolacje; tzw. otwarty bar napojów chłodzących oraz lokalnych drinków w hotelowych barach i restauracjach. Odpoczynek. Wieczorne animacje, zabawa. Kolacja i nocleg.

 

Dzień 11 – 12: Cancun /Playa del Carmen.

Śniadanie. Pobyt w hotelu all inclusive. Wypoczynek na śnieżnobiałych karaibskich plażach. Sesja zdjęciowa. Wieczorne animacje. Zabawa. Nocleg

 

Dzień 13:  Cancun /Playa del Carmen.

Śniadanie. Dalszy pobyt na plażach morza karaibskiego. Odpoczynek. Wieczorne wyjście do słynnej dyskoteki - show Coco Bongo. Kolacja. Nocleg

 

Dzień 14: Cancun /Playa del Carmen. NIESPODZIANKA - PREZENT

Śniadanie. Dla pary nowożeńców, jako prezent od firmy ME TOURS  realizacja wcześniej wybranej jednej wycieczki fakultatywnej z proponowanych przez nas ofert  wycieczek. Wyjazd i powrót z wycieczki. Kolacja i nocleg.

 

Dzień 15: Cancun/Playa del Carmen – Powrót do Europy

Śniadanie. Ostatnie chwile wypoczynku na plaży. Lunch. Transfer na lotnisko w Cancun. Wylot z Meksyku.

 

Dzień 16: Polska

Powrót do kraju.

 
 

Świadczenia obejmują:

 

Przelot: Warszawa – Miasto Meksyk – Cancún – Miasto Meksyk – Warszawa ( realizowany na życzenie klienta)
- Przelot Mexico City - Cancun/Acapulco - Mexico City
- Opłaty lotniskowe
- Szampan, owoce lub słodycze na powitanie w dniu przyjazdu
- Kwiaty w pokoju na powitanie
- Pokój małżeński z łożem king size
- Kameralne przyjęcie w restauracji Rincón Polaco przy muzyce Mariachi
- Sesje zdjęciową w Mieście Meksyk  oraz Cancun/Playa del Carmen
- Prezent od biura Mexico Entero – wyjazd na jedną wycieczkę fakultatywną wg. wyboru nowożeńców
- Przejazdy do zwiedzanych miejsc klimatyzowanym samochodem
- Zwiedzanie według programu
- Posiłki według programu
- Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów zgodnie z programem
- Opieka polskojęzycznego pilota w części objazdowej oraz opiekę polskiego rezydenta w części wypoczynkowej
- Codzienną butelkę wody mineralnej dla nowożeńców i ich gości w trakcie trwania wycieczek
- Napiwki dla pokojówek, boyów hotelowych i kelnerów w restauracjach
- Koszty związane z obsługą ślubu (samochód, opieka polskojęzycznego przewodnika)

 Cena:

Cena proponowanego przez nas programu uzależniona jest od kilku czynników, a mianowicie:

 - okresu w jakim program jest realizowany,

 - od ilości osób

 - od standardu hoteli.


W sprawie kalkulacji ceny prosimy o kontakt info@mexicoentero.pl

 

Skontaktuj się z nami a my specjalnie dla Ciebie zatrzymamy czas i poprowadzimy Cię szlakiem romantycznej, niezapomnianej, bajecznej podróży.

 

 

 

zapraszamy ME TOURS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu  lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony. Nasze programy wycieczek są naszymi programami autorskimi . i kopiowanie, przetwarzanie oraz udostępnianie innym osobom bez zgody jest zabronione i egzekwowane na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. Nr 24, Poz.83, Dz. U. Nr 44, Poz. 170 z późniejszymi zmianami).

tagi: bezpieczenstwo w meksyku, pieniadze, pesos, wypozyczenie samochodu w meksyku, przepisy w meksyku, wizy, wycieczki objazdowe po Jukatanie, ciekawostki o meksyku, extremalne parki rozrywki w meksyku, adrenalina, jezyk w meksyku, szybka aklimatyzacja, pesos,

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności