Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

Odpust w Guadalupe 12 dni

ODPUST W GUADALUPE

Termin02.12 – 13.12

Dzień 1: 02.12

Przylot do Miasta Meksyk. Transfer do hotelu. Kolacja i nocleg w Mieście Meksyk.

Dzień 2: 03.12

Śniadanie. Wizyta na Placu Trzech Kultur. Przejazd do Sanktuarium Matki Boskiej z Guadalupe. Zwiedzanie Bazyliki i udział we Mszy Świetej. Czas wolny. Zwiedzanie największych piramid Ameryki w prehiszpańskim „mieście bogów”– Teotihuacan. Kolacja i nocleg w Mieście Meksyk.

Dzień 3: 04.12

Śniadanie. Msza Święta. Zwiedzanie Muzeum Wicekrólestwa i byłego klasztoru Jezuitów w Tepotzotlan. Zwiedzanie słynnej z posągów tajemniczych atlantów starożytnej stolicy państwa Toltekow w Tula. Przejazd do stolicy kolonialnych misji północy - Queretaro. Zwiedzanie sanktuarium - Klasztoru Krzyży. Kolacja. Nocleg w Mieście Meksyk.

Dzień 4: 05.12

Sniadanie. Przejazd do prowadzonego przez polskich księży Palotynów Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Tenango del Aire. Msza Święta. Przejazd koło sławnego wulkanu Popocatepetl. Wizyta w synkretycznym kościółku w Tonantzintla. Wejście na najwiekszą piramidę świata w Cholula. Przejazd obrośniętą kaktusami górską drogą do Oaxaca. Kolacja i nocleg w Oaxaca.

Dzień 5: 06.12

Śniadanie. Msza Święta. Zwiedzanie prehiszpańskiej stolicy Zapoteków – Monte Alban. Spacer po pięknym kolonialnym mieście Oaxaca: Zocalo Kościół św. Dominika. Największe drzewo świata Arbol de Tule. Krótka wizyta w fabryce mezcalu, napoju alkoholowego z agawy z robakiem. Kolacja i nocleg w Puebla.

Dzień 6: 07.12

Śniadanie. Msza Święta. Spacer po “Mieście Aniołów” Puebla: Kaplica Różańcowa, Rynek Parian, Zocalo. Przejazd do słynnego „srebrnego miasta” Taxco: kościół św. Pryscylli i św. Sebastiana, punkty widokowe, zócalo. Kolacja i nocleg w Taxco

Dzień 7: 08.12

Śniadanie. Msza Święta. Zwiedzanie największych jaskiń Meksyku w Parku Narodowym Cacahuamilpa. Przejazd do sławnego kurortu Acapulco. Zakwaterowanie w hotelu all inclusive położonym bezpośrednio przy plaży.

Dzień 8: 09.12

Wypoczynek all inclusive.

Dzień 9: 10.12

Wypoczynek all inclusive.

Dzień 10: 11.12

Śniadanie. Msza Święta. Powrót do Miasta Meksyk. Przejazd do „Miasta Wiecznej Wiosny” Cuernavaca. Spacer po miescie. Przyjazd i zakwaterowanie w hotelu w Mieście Meksyk. Kolacja i nocleg.

Dzień 11: 12.12

Śniadanie. Odpust w Bazylice Matki Bożej z Guadalupe. Uczestnictwo w uroczystościach związanych z rocznicą cudownego objawienia. Msza święta. Kolacja i nocleg w Mieście Meksyk.

Dzień 12: 13.12

Śniadanie. Msza Święta. Zwiedzanie Miasta Meksyk: Muzeum Antropologiczne z najbogatszymi zbiorami sztuki prekolumbijskiej. starówka, zocalo, Katedra oraz Pałac Prezydencki z malowidłami naściennymi Diego Rivery. Obiad. Transfer na lotnisko i wylot z Meksyku.         

 

Cena zawiera:

- grupy maksymalnie 45 pax (ze wzgledu na pojemność autobusów)

- dla lepszej organizacji przy grupach powyzej 30 pax bedzie drugi pilot

- hotele 4 gwiazdkowe, pokoje dwuosobowe i jednoosobowe

- w Meksyku jest bardzo mało hoteli z pokojami 3 osobowymi, za trójki uważa się dwa łóżka małżeńskie, albo dwa łóżka małżeńskie i jedna dostawka, czyli łóżko polowe

- śniadania i obiadokolacje, all inclusive w Acapulco

- napiwki w hotelach i restauracjach

- transfery i transport klimatyzowanym autobusem

- bilety wstępu do wszystkich miejsc zwiedzania według programu

- Msze Święte w kościołach i poza nimi (księża muszą obowiązkowo zabrać ze sobą celebret i walizkę do odprawiania Eucharystii)

- przewodnika po polsku

Cena nie zawiera:

- napojów do posiłków, oprócz opcji all inclusive

- napiwków dla kierowcy i przewodnika

 

 

Szczegółowe informacje odnośnie cen i wszelkie pytania należy kierować pawel@mexicoentero.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim I należą do ME TOURS INTERNACIONAL. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.Przedstawione tutaj propozycje programów wycieczek, opisów , wszelkiej treści propozycje są naszymi programami autorskimi, nie zezwala się na ich kopiowanie, przetwarzanie w innej postaci jak i wykorzystywanie propozycji w nich ujętych jako własnych. Kopiowanie, przetwarzanie oraz udostępnianie innym osobom bez zgody autora jest zabronione i egzekwowane na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. Nr 24, Poz.83, Dz. U. Nr 44, Poz. 170 z późniejszymi zmianami).

tagi: GUADALUPE, Meksyk, MIASTO MEKSYK - PLAC TRZECH KULTUR - GUADALAJARA .TEOTIHUACAN, - MUZEUM ANTROPOLOGICZNE - ZOCALO - PASEO DE LA REFORMA - CHAPULTEPEC , aztekowie,

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności