Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

Pielgrzymka na Kubę ŚLADAMI bł JANA PAWŁA II i BENEDYKTA XVI

 
PIELGRZYMKA NA KUBĘ

ŚLADAMI Bł. JANA PAWŁA II I BENEDYKTA XVI.

 
Dzień 1: przylot - HAWANA
 
Przylot do Hawany. Kolacja i nocleg w Hawanie.
 

Dzień 2: HAWANA

Śniadanie. Msza Święta. Zwiedzanie Hawany: fabryka cygar i muzeum rumu. Ok. 2-godzinny tour starymi amerykańskimi samochodami po współczesnej Hawanie: Malecon, Plac Rewolucji, dzielnica rezydencyjna Miramar. Zwiedzanie starej Hawany: Plac Św. Franciszka, Starówka, Ulica Obispo, Bodeguita del Medio i skosztowanie sławnego drinku mojito. Powrót do hotelu miejscowymi środkami transportu, czyli coco-taxis (po dwie osoby w taxi) ulicami miasta: Prado Avenue, Central Park and Garcia Lorca Theatre. Kolacja i nocleg w Hawanie. 

Dzień 3: HAWANA - PINAR DE RIO - rum, cygara
 
Śniadanie. Msza Święta. Wyjazd w kierunku Pinar del Rio: punkt widokowy Los Jasmines, Cueva del Indio, farma tytoniowa -Casa del Veguero-, obiad w sławnej restauracji Palenque, zwiedzanie ruin starej plantacji kawy Buenavista. Powrót do Hawany. Kolacja i nocleg w Hawanie.
 
Dzień 4: HAWANA szlakiem Hemingwaya - SANTIAGO DE CUBA
 
Śniadanie. Msza Święta. Podróż szlakiem miejsc związanych z pobytem Ernesta Hemingwaya w Hawanie i jej okolicach. Następnie przejazd do wioski rybackiej Cojimar. Przejazd na lotnisko i wylot do Santiago de Cuba. Kolacja i nocleg.
  

Dzień 5: SANTIAGO DE CUBA

Śniadanie. Msza Święta. Zwiedzanie Santiago de Cuba: Park Cespedes, Ratusz i koszary Moncada, Muzeum Karnawału. Kolacja i nocleg.

Dzień 6: SIERRA MAESTRA - EL COBRE

Śniadanie. Wyprawa do Parku Narodowego Sierra Maestra i trekking po tym malowniczym górskim zakątku wyspy. Wizyta w sanktuarium Matki Boskiej w El Cobre. Msza Święta.. Kolacja i nocleg.

Dzień 7: BARACOA

Śniadanie. Msza Święta. Przejazd do miasta Baracoa. Zwiedzanie miasta, założonego w 1512 roku, w którym znajduje się najstarszy zachowany na wyspie krzyż. Kolacja i nocleg.

Dzień 8: HOLGUIN

Śniadanie. Msza Święta. Przejazd do Holguin wśród plantacji kawy i kokosów. Spacer po mieście i po park Calixto Garcia, Wzgórze Krzyża. Kolacja i nocleg.
  
Dzień 9: CAYO COCO - CAYO GUILLERMO - CAMAGUEY

Śniadanie. Msza Święta. Przejazd w kierunku Cayo Coco i Cayo Guillermo. Krótki postój w Camaguey. Kolacja i nocleg.

Dzień 10: CAYO

Msza Święta. Odpoczynek na śnieżnobiałych plażach.

Dzień 11: SANTA CLARA - SANCTI SPIRITUS - VALLE DE LOS INGENIOS - TRINIDAD

Śniadanie. Msza Święta. Zwiedzanie miasta Santa Clara i mauzoleum Che Guevary. Przejazd przez Sancti Spiritus do Trinidadu. Po drodze przystanek przy punkcie widokowym na Valle de los Ingenios. Kolacja i nocleg.

Dzień 12: TRINIDAD - CIENFUEGOS - VARADERO

Śniadanie. Msza Święta. Zwiedzanie pięknego kolonialnego Trinidadu i spacer jego uliczkami. Przejazd do Cienfuegos i spacer bulwarem El Prado. Przyjazd do sławnego kurortu Varadero. Zakwaterowanie w hotelu z bezpośrednim dostępem do morza w wersji all inclusive.

Dzień 13: VARADERO

Msza Święta. Wypoczynek all inclusive w Varadero.

Dzień 14: VARADERO

Msza Święta. Wypoczynek all inclusive w Varadero.

Dzień 15: VARADERO - HAWANA - wylot

Msza Święta . Transfer na lotnisko w Hawanie i wylot do Europy.

 

Po szczegóły programu prosimy o kontakt pawel@mexicoentero.pl

 

 

 

 

 

 

Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu  lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony. Nasze programy wycieczek są naszymi programami autorskimi . i kopiowanie, przetwarzanie oraz udostępnianie innym osobom bez zgody jest zabronione i egzekwowane na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. Nr 24, Poz.83, Dz. U. Nr 44, Poz. 170 z późniejszymi zmianami).

.

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności