Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

Pielgrzymka do Kolumbii Ziemi Męczenników i Wyznawców

 

 

PIELGRZYMKA DO KOLUMBII

ZIEMI MĘCZENNIKÓW I WYZNAWCÓW

 

 

1.Dzień: przylot Bogota

Przylot do Bogoty. Transfer do hotelu, kolacja, nocleg.

 

 

2 Dzień: Bogota - Zipaquira - Villa de Leyva
Śniadanie. Przejazd do Zipaquira, małego miasteczka położonego ok. 50 km od Bogoty). Zwiedzanie katedry w kopalni soli, Msza Święta. Spacer po głównym placu miasta, przejazd do Villa de Leyva. Spacer po kolonialnym mieście. Kolacja. Nocleg w hotelu.

 

 

3 Dzień: Villa de Leyva - Ecce Homo - Raquira - Bogota
Śniadanie. Wyjazd do Ecce Homo – najstarszy w Kolumbii dominikański klasztor z XVII w, Msza Święta. Przejazd do Muzeum Paleontologicznego ¨El Fossil¨. Wyjazd do Bogoty, lunch w przydrożnym lokalu, gdzie przygotowywany jest lokalny grill – fritanga. Po drodze wizyta w mieście ¨kolorowych domow¨ - Raquira. Czas na zakupy pamiątek, z których słynie miasteczko. Przejazd do pomnika „Puente de Boyaca”, miejsca zwycięskiej walki Simona Bolivara z wojskami hiszpanskimi w walce o niepodległość. Powrót do Bogoty. Kolacja i nocleg.

 

 

4 Dzień: Bogota - Armenia
Śniadanie. Zwiedzanie miasta: główny plac Bogoty wraz z pałacem prezydenckim, La Candelaria stara dzielnica Bogoty, teraz miejsce gdzie spotykają się artyści. Spacer przez plac, gdzie do tej pory sprzedawane są szmaragdy na ulicy, kościół św. Franciszka oraz Muzeum Złota. Kolejka linowa wjazd na wzgórze Montserrat, gdzie znajduje sie Sanktuarium ¨Del Cristo Caido¨. Msza Święta. Transfer na lotnisko, przelot do Armenii, Stolicy Strefy Kawowej. Transfer do hotelu. Kolacja i nocleg.

 

 

5 Dzień: Armenia - Solento
Śniadanie. Wyjazd na plantacje kawy, zapoznanie sie z procesem wytwarzania kawy. Przejazd do małego miasteczka Solento, gdzie można zakupić pamiątki związane z regionem kawowym. Po drodze wizyta w Ogrodzie Botanicznym, najważniejszej motylarni w Kolumbii. Powrót do hotelu na kolację i nocleg.

 

 

6 Dzień: Armenia - Santa Marta
Śniadanie.Wyjazd na lotnisko, przelot do Santa Marta z przesiadką w Bogocie. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

 

 

7 Dzień: Santa Marta - Park Tayrona
Śniadanie. Wyjazd do Parku Tayrona. Trekking ok. 45 minut, przez las tropikalny, obserwowanie pieknej przyrody lasu tropikalnego wpisanego na listę dziedzictwa UNESCO. Dla chętnych przejazd konno lub na grzebiecie muła (dodatkowo płatne). Na końcu spaceru czekają na Państwa najpiękniejsze plaże Karaibów, na których mogą Państwo wypocząć. Lunch w lokalnej restauracji. Droga powrotna przez las i powrót do hotelu. Msza Święta. Nocleg.

 

 

8 Dzień: Santa Marta - Cartageny de Las Indias
Śniadanie. Przejazd do Cartageny de Las Indias. Zwiedzanie kolonialnego, ufortyfikowanego miasta, w którym mieszka Gabriel Garcia Marquez, i gdzie filmowano m.in. sceny do filmu ¨Misja¨ oraz ¨Miłość w czasach zarazy¨. W programie zwiedzania Sanktuarium „La Popa” oraz Zamku św. Filipa a także punkty widokowe, które są umiejscowione na dawnych warowniach otaczających starą część miasta- Spacer po Starówce wpisanej na Listę Dziedzictwa UNESCO. Msza Święta. Kolacja i nocleg w hotelu.

 

 

9 Dzień: Cartageny de Las Indias - San Andres
Śniadanie. W zależności od godziny wylotu, wolny poranek na samodzielny spacer po Starówce. Transfer na lotnisko i przelot na przepiękną karaibską wyspę San Andres, ulubione miejsce odpoczynku Kolumbijczyków, słynące z przepięknych plaż, przejrzystej wody, uśmiechniętych mieszkanców oraz wszędzie obecnej muzyki reggae i calypso. Msza Święt. Zakwaterowanie w hotel All incusive. Nocleg.

 

 

10 Dzień: San Andres
Wypoczynek i korzystanie z formuly All Inclusive, oraz możliwość skorzystania z wycieczek opcjonalnych. Msza Święta.

 

 

11 Dzień: San Andres
Wypoczynek i korzystanie z formuly All Inclusive, oraz możliwość skorzystania z wycieczek opcjonalnych. Msza Święta.

 

 

12 Dzień: San Andres - Bogota - wylot
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, przelot do Bogoty. Wylot do Europy.

 

 

 

W sprawie cen i terminów prosimy o kontakt pawel@mexicoentero.pl

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności