Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

Pielgrzymka do Brazylii U STÓP MATKI BOSKIEJ Z APARECIDA

PIELGRZYMKA DO BRAZYLII
U STÓP MATKI BOSKIEJ Z APARECIDA.

Dzień 1: przylot - SAO PAULO - IGUAZU

Przylot do Sao Paulo, a stamtąd wylot do Iguazu. Kolacja i nocleg w Iguazu.

Dzień 2: IGUAZU - PIEKIELNA GARDZIEJ - CIUDAD DEL ESTE

Śniadanie. Msza Święta. Oglądanie Wodospadów Iguazu od strony brazylijskiej, a później argentyńskiej, w tym spacer do sławnej Piekielnej Gardzieli. Krótka wizyta w paragwajskim mieście Ciudad del Este. Nocleg w Iguazu.

Dzień 3: IGUAZU - SAO PAULO

Śniadanie. Msza Święta . Przejazd na lotnisko i wylot do największego miasta Brazylii, Sao Paulo. Zwiedzanie miasta: Plac Centralny, Katedra Da Se, Klasztor Benedyktynów. Kolacja i nocleg w Sao Paulo.

Dzień 4: APARECIDA - RIO DE JANEIRO - COPACABANA

Śniadanie. Wyjazd do jednego z największych Sanktuariów Maryjnych Świata w Aparecida, do którego pielgrzymowali Jan Paweł II i Benedykt XVI. Zwiedzanie sanktuarium, Msza Święta i czas wolny. Następnie przejazd autostradą do Rio de Janeiro. Kolacja i nocleg w sławnej dzielnicy Copacabana.

Dzień 5: COPACABANA - RIO DE JANEIRO

Śniadanie. Msza Święta . Zwiedzanie Rio de Janeiro: Corcovado, nad którym dominuje ogromna statua Chrystusa Zbawiciela - symbol Rio. Wjazd kolejką linową na słynną Głowę Cukru - prawie 400 metrową skałę wynurzającą się z oceanu. Sambodrom - miejsce karnawałowych korowodów. Spacer po największym piłkarskim stadionie świata Maracana. Kolacja i nocleg w Rio de Janeiro.

Dzień 6: COPACABANA - RIO DE JANEIRO

Śniadanie. Msza Święta . Odpoczynek na sławnej plaży w Copacabana. Spacery nadmorską promenadą i kosztowanie lokalnej kuchni. Kolacja i nocleg w Rio de Janeiro.

Dzień 7: RIO DE JANEIRO - MANAUS - AMAZONIA

Śniadanie. Msza Święta . Wyjazd na lotnisko i przelot, z przesiadką do Manaus stolicy brazylijskiej Amazonii. Przejazd samochodami, a później łódką do ulokowanych w głębi dżungli bungalowów. Pierwszy kontakt z nadzwyczajnym światem przyrody. Kolacja i nocleg w bungalowach.

Dzień 8: MANAUS - AMAZONIA

Śniadanie. Msza Święta . Spacer po dżungli z lokalnym przewodnikiem i poznawanie jej tajemnic, łowienie piranii, wizyta w jednej z amazońskich wiosek, wieczorne wypłynięcie na poszukiwanie aligatorów. Kolacja i nocleg w bungalowach.

Dzień 9: MANAUS - SALVADOR DE BAHIA

Śniadanie. Msza Święta . Pożegnanie z dziką przyrodą i rejs powrotny do Manaus, a tam krótkie zwiedzanie miasta: budynek Opery, Kościół Katedralny, port rzeczny i przylegają cy do niego targ. Wyjazd na lotnisko i przelot do Salvador de Bahia. Kolacja i nocleg.

Dzień 10: SALVADOR DE BAHIA - CANDOMBLE

Śniadanie. Msza Święta . Zwiedzanie jednego z najpiękniejszych kolonialnych miast Brazylii, Salvador de Bahia. Wizyta w świątyni Candomble podczas nabożeństwa. Kolacja i nocleg w Salvador.

Dzień 11: SALVADOR DE BAHIA
Odpoczynek all inclusive w Salvador de Bahia.

Dzień 12:  SALVADOR DE BAHIA
Odpoczynek all inclusive w Salvador de Bahia.

Dzień 13: SALVADOR DE BAHIA - SAO PAULO - wylot

Ostatnie chwile wypoczynku na plaży i wylot do Sao Paulo, wylot do Polski 

 

Po szczegółowe informacje napisz do nas pawel@mexicoentero.pl

 

 

 

Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu  lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony. Nasze programy wycieczek są naszymi programami autorskimi . i kopiowanie, przetwarzanie oraz udostępnianie innym osobom bez zgody jest zabronione i egzekwowane na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. Nr 24, Poz.83, Dz. U. Nr 44, Poz. 170 z późniejszymi zmianami).

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności