Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

O NAS

 

" To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest takie fascynujące."

                                               Paulo Coelho

 

ME Tours InternacionalPolskie Biuro Podróży w Meksyku, z siedzibą w Playa del Carmen znane również pod nazwą Mexico Entero tworzą Polacy, których los rzucił do tego pięknego kraju, jakim jest Meksyk. Zakochując się w jego historii, tak podobnej do polskiej, tradycjach, folklorze, przyrodzie i ludziach postanowiliśmy przekazać naszą pasję i zamiłowanie do tego kraju naszym Rodakom. I dlatego u nas Państwo będziecie się czuli nie jak tuzinkowi turyści, ale członkowie naszej rodziny.

Nasze propozycje przygotowaliśmy zarówno dla  turystów wypoczywających w hotelach  na Riviera Maya  jak i turystów chcących zwiedzać ten piękny kraj objazdowo. Nasze programy obejmują zarówno wycieczki jedno, dwu... i wielo dniowe. 

Jak co roku oferujemy autorskie trasy, które pokazują najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w Meksyku oraz krajach Ameryki Środkowej i Południowej.

Specjalizujemy się w wycieczkach objazdowych i pobytach wypoczynkowych dla grup oraz turystów indywidualnych w najciekawszych zakątkach Morza Karaibskiego i Ameryki Południowej. Mamy zaszczyt oferować Państwu naszą bogatą ofertę obejmującą takie kraje kontynentu amerykańskiego jak: Meksyk, Belize, Honduras, Gwatemalę, Kubę, Peru, Boliwię, Chile, Brazylię, Argentynę, Ekwador, Kostarykę, Wenezuelę i wiele innych. Organizujemy wycieczki, które na długo pozostaną w Państwa pamięci!

Obok wycieczek poznawczo, wypoczynkowych i krajoznawczych mamy zaszczyt zaproponować Państwu bogatą ofertę wycieczek z elementami przygody: adventure, jeepy, pływanie powierzchniowe, nurkowanie głębinowe, wyprawy trampingowe, wyprawy trekkingowe, jazdy Harlejami oraz wycieczek fakultatywnych z polskim przewodnikiem.

Organizujemy imprezy na zamówienie dla firm i zakładów pracy, seminaria i konferencje, pobyty delegacji, grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych na terenie Meksyku oraz innym kraju Ameryki Łacińskiej.


Organizujemy również
Pielgrzymki tym samym jesteśmy organizatorami turystyki religijnej w Meksyku, Gwatemali, na Kubie oraz w innych krajach Ameryki Łacińskiej. Poprzez pielgrzymowanie przez „Kontynent Nadziei”, jak nazwał Amerykę Łacińską nasz święty rodak Jan Paweł II, pragniemy ukazać nie tylko piękno tych krajów, ale przede wszystkim przyczynić się do głębokiego przeżycia religijnego poprzez codzienną Eucharystię, opiekę duchową, poznawanie historii i kultury danego kraju, a także kontakt z ludźmi, którzy są przecież żywym obrazem Boga. Nasi przewodnicy, którzy od wielu lat mieszkają w Ameryce Łacińskiej i są ludźmi wiary świetnie przygotowanymi z zakresu podstaw teologii, pragną każdemu z pielgrzymów pomóc w poszukiwaniu „ziaren prawdy” ukrytych w miejscach, do których pielgrzymują. Naszym celem nie jest tylko zwykłe podróżowanie po pięknych i egzotycznych krajach latynoamerykańskich, ale „rekolekcje duchowe w drodze


Naszą inspiracją są Państwa marzenia!
Wsłuchując się w nie stworzyliśmy wyjątkowy i jedyny w Meksyku program kulturowy umożliwiający zupełnie nieturystyczny odbiór tego kraju. Proponujemy kilkudniowy pobyt w wiosce Indian Lakandonów w stanie Chiapas i uczestniczenie w życiu jej mieszkańców!

Zapraszamy na podwodną przygodę! Na Morzu Karaibskim znajduje się wiele miejsc do nurkowania, które położone są na drugiej, co do wielkości rafie barierowej na świecie. Są one znane z bogactwa flory i fauny, szczególnie z dobrze rozwiniętego i zachowanego świata koralowców. Prawdziwym skarbem półwyspu Jukatan są cenoty, które w języku Majów oznaczają studnie wapienne wypełnione stojącą wodą ("dzonot"). Ukryte w dżungli jaskinie, które tworzą długie korytarze, pełne stalaktytów i stalagmitów. Postanowiliśmy udostępnić realizacje tego marzenia poprzez naukę nurkowania na specjalistycznych kursach nurkowych prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów polskojęzycznych.  Nasi doświadczeni instruktorzy, jako przewodnicy podwodni mogą zapewnić nurkom rzeczową opiekę zarówno w czasie nurkowania jak i po nim. Osobom, które nie miały jeszcze przyjemności nurkowania proponujemy podstawowe kursy nurkowe, a dla chcących pogłębić swoje umiejętności kursy zaawansowane. Zapraszamy do naszego działu Nurkowanie.

Językiem hiszpańskim posługuje się na świecie ponad 400 milionów ludzi. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nasze biuro oferuje naukę języka hiszpańskiego połączoną z wypoczynkiem i zwiedzaniem.

 

Nasze biuro tworzą profesjonaliści, z ogromną wiedzą i pasją podchodzący do wykonywanej pracy, służący radą, doświadczeniem, pomocą, mieszkający na stałe w Meksyku. Dla nas ważny jest każdy podróżujący, czy to dotyczy grup zorganizowanych, czy też osób indywidualnych. Korzystając z naszego biura możecie Państwo liczyć na życzliwość, miłą i kulturalną obsługę, a przede wszystkim na efektywny wypoczynek i realizację tego, co najważniejsze w naszym życiu - Marzeń.
        
                                                                                                                      

Założyciele biura:
 
 

   
 

 

Zespół: Przewodnicy
 
 
                        
 
                        
 
                 
 
            
 
 
 
      
      
 

Posiadamy bogatą ofertę wycieczek fakultatywnych w Meksyku i na Jukatanie prowadzonych w języku polskim. Na naszej stronie znajdziecie Państwo również oferty wycieczek objazdowych, pielgrzymek, obsługi rezydenckiej przez rezydentów polskojęzycznych. Z myślą o Was przekazujemy nasz autorski przewodnik z wieloma praktycznymi poradami, opisami miejsc, które chcemy Wam pokazać tutaj w Meksyku. Nasze biuro kieruje swoją ofertę do osób przyjeżdżających na Rivera Maya indywidualnie na pobyty typu all inclusive jedno - dwu – trzy tygodniowe, ale w naszej ofercie mamy również coś dla osób nurkujących. Nasze wycieczki to miejsca obejmujące zakresem nurkowanie w morzu oraz cenotach, autorskie programy, wyprawy przez dżunglę do miejsc mało znanych lub odkrytych przez nas, poznawanie smaków, kolorów i historii tego kraju. Nasi przewodnicy to Polacy na stałe mieszkający w Meksyku od lat. Chcemy być uzupełnieniem Waszego pobytu o wiedzę historyczną i współczesną. Pragniemy pokazać Państwu zadziwiająco piękną przyrodę Jukatanu, życie codziennie potomków majów żyjących głeboko w dżungli jukatańskiej i współczesnych mieszkańców tego kraju. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego biura, przekażemy niezbędne informacje dotyczące min. miejsc wartych poznania, możliwości indywidualnego zwiedzania Jukatanu, wytłumaczymy co znaczy Casa de Cambio, objaśnimy jakie zasady ruchu drogowego obowiązują w Meksyku, gdzie najkorzystniej zrobić zakupy. Poradzimy i pomożemy przy wypożyczeniu samochodu, roweru, skutera czy Harleya. Na naszej stronie w linku Przewodnik Jukatan znajdą Państwo również porady jakimi liniami podróżować, jak przetrwać lot i jak się odnaleźć przy zmianie czasu, co spakować na wyjazd typu all-inclusive, jaka jest pogoda. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszą ofertą.

Jesteśmy Touroperatorem występującym pod dwoma nazwami: ME TOURS INTERNACIONAL oraz  MEXOCO ENTERO. W rejestrze prowadzonym przez Ministerstwo Turystyki Meksyku znajdziecie nas Państwo pod numerem: 4013344.

 

 

 

Życzymy niezapomnianych i bezpiecznych przeżyć w tym przepięknym kraju.

 zespół ME TOURS

 

 

Serdecznie zapraszamy podróżujących indywidualnie, w gronie przyjaciół, organizatorów wyjazdów firmowych oraz agentów turystycznych zainteresowanych współpracą do kontaktu z naszym biurem w Meksyku / Playa del Carmen.

 

 

Zapraszamy do naszego kanału na Youtube, gdzie znajdą Państwo nie tylko wiele filmów z naszych wycieczek ale również materiały filmowe opowiadające o atrakcjach Jukatanu i innych częściach Meksyku. Jeżeli w przeszłości odwiedzili Państwo z nami te miejsca jest to świetna okazja do odświeżenia pamięci i powspominania. Ci dla których te atrakcje są przyszłością, mogą zapoznać się z naszą ofertą, obejrzeć fragmenty wycieczek, które Państwu oferujemy oraz panującą na nich atmosferę. Zapraszamy do oglądania i komentowania filmów. Zapraszamy również do naszej galerii, gdzie znajdziecie zdjecia prawie ze wszystkich krajów AMERYKI ŁACIŃSKIEJ.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu  lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony. Nasze programy wycieczek, opisy, propozycje są naszymi pomysłami autorskimi  i kopiowanie, przetwarzanie oraz udostępnianie innym osobom bez zgody jest zabronione i niezgodne z prawem. Jeśli chcielibyście Państwo skorzystać z naszych pomysłów proszę do Nas napisać a chętnie je udostępnimy. Na naszej stronie będa ukazywały się również propozycje, zdjęcia innych autorów o czym bedziemy informować.

 

 

 

 

 

 

tagi: przewodnik po polsku w meksyku, meksyk przewodnik, polskojezyczny przewodnik, polskie biuro podrozy w meksyku, nurkowanie na rafie playa del carmen, cancun, meksyk, pamiatki z meksyku, chetumal, becan, uxmal, izamal,

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności