Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

Wynajmujemy - internet

 

INTERNET dla każdego turysty  w hotelach na Jukatanie!
Usługa dla osób indywidualnych i grup

Obecnie, prawie  wszystkie hotele na  Riviera Maya, odstąpiły od bezpłatnej możliwości korzystania  przebywającym w nich turystom z internetu. Jeśli nawet istnieje taka możliwość, jest to min. lobby hotelowe i to w wyznaczonym tylko czasie. Zasięg pola działania internetu przy takiej ilości chetnych turystów powoduje tylko zdenerwowanie, złość i dla własnego zdrowia kupujemy internet w hotelu. Oczywiście, że można skorzystać z internetu płatnego, ale są to koszta bardzo wysokie. I tak, mając to na uwadze i na Państwa prośbę, postanowiliśmy wyjść z propozycją odpłatnego wynajmu mobilnego internetu w meksykańskiej sieci Telcel Amigo.  Oferta jest skierowana do wszystkich turystów przebywających w hotelach PLAYA DEL CARMEN i CANCUN oraz niektórych hotelach TULUM. Dlatego zanim Państwo przylecicie na wypoczynek napiszcie do nas, a my sprawdzimy Wasz hotel. W terminie wcześniej z Państwem ustalonym dostarczymy do hotelu modem USB 3G  wraz z doładowaniem na kwotę, na jaką  Państwo  się zdeklarują.

 

 

 

 

Uwagi.
 

Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi laptopami pracującymi w systemach od Windows XP do Windows 8. W miejscach, gdzie siła sygnału wynosi 100% możemy cieszyć się przepustowością do 6 Mb/s.

 

Na życzenie Państwa, dostarczamy modem "doładowany" sumą wedle życzenia. Doładowanie internetu możliwe jest niemal we wszystkich sklepach OXXO, marketach na stacjach paliw oraz w tysiącach różnych punktów usługowych na terenie całego Meksyku.

Oferta wynajmu obejmuje wypożyczenie modemu USB w systemie Telcel Amigo z numerem dostępowym umożliwiającym dostęp laptopom i innym urządzeniom z systemem Windows do bezprzewodowego internetu.

Umowa wynajmu Modemu USB nie obejmuje kredytu dostępowego do internetu.

Napisz do nas info@mexicoentero.pl o szczegółowe informacje i instrukcje.

 

CENNIK USŁUG:

 

Modem USB 3G TELECEL AMIGO z numerem dostępowym
CENA wynajmu
 
wypożyczenie na 1 - 5 dni
 
 
20 usd
 
wypożyczenie na 6 - 10 dni
 
 
30 usd
 
wypożyczenie na 11 - 14 dni
 
 
40 usd
 
wypożyczenie powyżej 14 dni do 30 dni
 
 
45 usd
 

Przy wynajęciu modemu USB 3G TELCEL AMIGO wraz z numerem dostępowym pobierany jest depozyt za urządzenie w wysokości 45 usd  -  w dniu zwrotu sprawnego urządzenia depozyt jest zwracany klientowi. Klienci wypoczywający w hotelach Cancun , Tulum ponoszą koszty przejazdu do hotelu w wyskości  20 usd ( dostarczenie i odbiór modemu) .  Modem jest kompatybilny z urządzeniami działającymi w systemie Windows 7, 8 , Vista, XP , Linux, Mac Os i inne.

 

W przypadku grup zorganizowanych prosimy o przekazanie nam informacji o ilości modemów i okresie użytkowania pisemnie przed przylotem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu  lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony. Nasze propozycje są autorstwa właściciela strony i kopiowanie, przetwarzanie oraz udostępnianie innym osobom bez zgody jest zabronione i egzekwowane na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. Nr 24, Poz.83, Dz. U. Nr 44, Poz. 170 z późniejszymi zmianami).

tagi: wycieczki po Polsku Meksyk, wycieczki fakultatywne Playa del Carmen, wycieczki fakultatywne Meksyk, Wycieczki po polsku Cancun, wycieczki objazdowe Meksyk, nurkowanie w cenotach, nurkowanie na Jukatanie, pielgrzymki po Meksyku, polski rezydent w Cancun, ,

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności