Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

Usługi specjalne

W trakcie swojego pobytu zwracacie się do nas Państwo z zapytaniem o możliwość zorganizowania Wam samego transportu do miejsc przez Was wybranych np. Parki Rozrywki: XCARET, XPLOR, XEL- HA, COCO BONGO w Playa del Carmen czy Cancun, zakupy w Playa del Carmen  i zakupy w Cancun. Chcielibyście wynająć transport bezpieczny aby móc zwiedzić miasta, które znajdują się w okolicach Waszego hotelu, poczuć ich klimat i smak. Są również i tacy, którzy chcą wynająć od nas samego przewodnika lub rezydenta, a są i tacy, którzy chcą i przewodnika i transportu.  Postanowiliśmy udostępnić te usługi.

Należy jednak pamiętać, że kwota wynajmu zależy od:

 -  czasu trwania usługi - i tutaj należy przestrzegać czasu wynajmu. Godziny wynajmu liczy się od godziny pick - up po transfer powrotny do hotelu.

 
Należy wiedzieć, że:
 

 

-  trasy - ustalamy wspólnie Wy mówicie gdzie chcecie jechać My pomagamy Wam to zrealizować.

 

 

-  każda dodatkowa dopłata wynikła podczas wycieczki konsultowana jest z biurem, i o ile to jest możliwe do wykonania jest dodatkowo płatna. Ostateczną decyzje jednak podejmuje przewodnik, rezydent lub kierowca.  

 

 

-  czas pracy przewodnika - rezydenta - kierowcy - ustalamy wcześniej, każde przedłużenie czasu pracy przewodnika, rezydenta lub samochodu może nastąpić tylko w przypadku wyrażenia przez niego zgody. Po akceptacji przez nich jest dodatkowo płatna.

 

 

 

-  koszta wynajmu, czas pracy znajdują się w tabelkach nr 1, 2, 3.  Prosimy o ich przestrzeganie.  

 

-  zamówienia należy składać nie później niż dwa dni przed planowaną podróżą

 

- nasze samochody są bezpieczne, czyste, klimatyzowane, komfortowe. Pracujemy tylko z najlepszymi biurami świadczącymi usługi turystyczno / transportowe. Posiadają pełny pakiet ubezpieczeniowy pojazdu.

 

 

 

-  nasi kierowcy to kierowcy zawodowi, znający doskonale trasy, są mili i pomocni. Posługujący się językiem hiszpańskim i angielskim.

 

-  nasi licencjonowani przewodnicy, rezydenci to Polacy mieszkający od lat w Meksyku z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Posiadają wszelkie uprawnienia do świadczenia usług przewodnickich wydane im przez Secretaria de Turismo w Meksyku jest to urząd nadający przewodnikowi uprawnienia  tzw. guia credencial. 

 
W koszta NIE są wliczone:
 

-  posiłki z napojami dla przewodnika, kierowcy, rezydenta - dotyczy czasu pracy powyżej 5 godzin.

 

 

 

 

-  w przypadku pracy samego przewodnika, rezydenta kosztów dojazdu do hotelu, o ile grupa nie ustali inaczej.  

 

 

 

 

- dodatkowe koszta wynikające z przedłużenia czasu pracy samochodu, kierowcy, przewodnika, rezydenta płatne są do rąk tych osób od razu w trakcie realizacji usługi.

 
Ważne
 

 

 

 

 

 

 

 

- Płatności uiszcza się gotówką, za pokwitowaniem. Na życzenie klienta wystawiamy również faktury Vat.  

 

 

- Jeżeli przedłużenie godzin pracy samochodu, przewodnika czy rezydenta będzie spowodowane czynnikami siły wyższej, warunkami atmosferycznymi opłaty dodatkowe nie są pobierane.

 

 

 

 

- Poniżej przedstawiamy w tabelkach Państwu nasze propozycje. Jesteśmy otwarci na dialog. 

- Każda usługa jest wcześniej zaliczkowana w wysokości 50% wartości kosztów wynajmu. 

 

Gdy rezygnujemy...
 

1. Rezygnacja klienta z usługi spowodowane siłą wyższą powoduje zwrot całości kosztów dla klienta.  

2. Zwrot 50% kosztów za usługę jest realizowany w przypadku rezygnacji z usługi nie póżniej jak 24h przed wyjazdem i poinformowaniu nas o tym fakcie.

3.Całość kosztów poniesionych przez klienta przepada w przypadku zbyt późnego poinformowania nas o zmianie decyzji lub poinformowania o tym fakcie w dniu realizacji usługi.

 

Nasze propozycje cenowe:
 

WYNAJEM PRZEWODNIKA LUB REZYDENTA POLSKOJĘZYCZNEGO

Przewodnik licencjonowany
Rezydent
Czas pracy -  max. 10 godz.
cena
Czas  pracy -  max 6 godz.
cena
do 5 godz.
160 usd
do 4 godz.
90 usd
6 - 10 godz.
185 usd
5 - 6 godz.
140 usd
Dodatkowe dopłaty
cena
Dodatkowe dopłaty
cena

1-sza dodatkowo rozpoczęta godzina

40 usd
1-sza dodatkowo rozpoczęta godzina 
40 usd
następna rozpoczęta godzina
50 usd
następna rozpoczęta godzina
50 usd
         
 

WYNAJEM TRANSPORTU:

*Transport
 

Koszta uzależnione są od trasy w tej sprawie  - skontaktuj się z nami, a my podamy cenę

 
 
 
Czas pracy
max. do 10 godz.
 
 
Dodatkowe dopłaty
 

1- sza dodatkowo rozpoczęta godzina i kolejne

 
50 usd
 
   
 
 

 

WYNAJEM TRANSPORTU Z PRZEWODNIKIEM LUB REZYDENTEM:

Transport  +  przewodnik lub rezydent

Koszta uzależnione są od trasy w tej sprawie skontaktuj się z nami a my podamy cenę

Dolicz do tego koszt pracy  przewodnika lub rezydenta wg. tabelki nr.1
Czas pracy
Przewodnik
Rezydent
Transport
max. 10 godz.
max 6 godz.
max 10 godz.
Dodatkowe dopłaty

Przewodnik   lub  Rezydent

cena
Transport
cena
1-sza kolejna rozpoczęta godzina
40 usd
każda kolejna godzina
nie więcej jednak jak max. czas pracy.
 
50 usd
 
następna rozpoczęta   godzina
 50 usd
           
 
 
 

Kontakt info@mexicoentero.pl

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Nasze propozycje są autorstwa właściciela strony i kopiowanie, przetwarzanie oraz udostępnianie innym osobom bez zgody jest zabronione i egzekwowane na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. Nr 24, Poz.83, Dz. U. Nr 44, Poz. 170 z późniejszymi zmianami).

tagi: polski przewodnik w meksyku, transport meksyk, playa del carmen , polskojezyczni rezydenci w Cancun, rezydent polski w Cancun, polacy w meksyky, polacy w Cancun, polacy na riviera maya, tulum, polskie biuro w meksyku,

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności