Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

ZANIM DOKONASZ WYBORU PRZECZYTAJ

Data dodania: 31.08.2013


Działamy w Meksyku już  od 8 lat. W ciągu tego czasu,  z naszych usług skorzystało tysiące Polaków. Liczymy się z każdą opinią na temat naszej działalności dobrą i złą, bo każda jest dla nas ważna, aby coś zmienić czy udoskonalić, dlatego poszerzamy zarówno jakość świadczenia usług jak i propozycje naszych wycieczek. Z roku na rok nasze doświadczenie i możliwości są większe, a wymagania naszych klientów dają nam okazję do polepszania, poszerzania i udoskonalania naszych usług. Dziękujemy za to.

Posiłkujecie się Państwo opiniami zawartymi na portalach internetowych. Niestety informacje tam zawarte nie zawsze są informacjami pochodzącymi od naszych klientów. Czasami mamy wrażenie, że portale te dbając o swoje interesy nie respektują swoich regulaminów a informacje nie związane z turystyką są kąskiem do podbijania swojej popularności. Niemniej jednak na szczęście są tam równiez inormacje dotyczące samej turystyki.  W dobie konkurencji pokazują sie wpisy nie dotyczące ani jakości świadczonych usług  ani jej wykonania. Wpisy reklamujące twór, który nie istnieje legalnie lub podszywanie się pod forumowicza loginem pojawiąjacym sie aby szkalować istniejące już biuro czy osobę. Wiemy i zdajemy sobie sprawę, że trudno jest ocenić wiarygodnośc tych informacji i dlatego  prosimy napiszcie do nas, sprawdźcie nas osobiście lub po prostu skontaktujcie się z nami na miejscu. Nie będziemy odpisywać na portalach internetowych  i polemizować z osobami anonimowymi w internecie. Odpowiadamy jedynie na zarzuty prawdziwe.

W swoich rozważaniach i decyzjach sugerujcie się opiniami klientów, którzy z nami byli, korzystali z naszych usług, nie pokazują się jednorazowo, aby coś napisać, ale są stałymi bywalcami tychże portali. Zauważyliśmy również, że niektórzy podbijają stare posty, aby reklamować swoje usługi. Pozostawiamy to bez komentarza.

Nie jesteśmy jedyni w tej branży i nie uzurpujemy sobie prawa monopolistycznego wykonywania wycieczek. Posiadamy wszelkie legalne dokumenty na swoją działalność i je Państwu przedstawiamy na naszej stronie internetowej. Będziemy jednakże walczyć z tzw. szarą strefą. Nie będzie to jednak walka na portalach internetowych, szkalując kogokolwiek, jak to ma miejsce w stosunku do nas, ale egzekwowanie uczciwego legalnego świadczenia usług dla Państwa przez wszystkich.

ME TOURS, czy też MEXICO ENTERO, bo mamy prawo do tych dwóch nazw, to nie sztuczny twór, to ludzie żyjący tutaj, mieszkający, mający rodziny, płacący podatki. Jesteśmy znani z tego, że nie zostawimy klienta bez pomocy, opieki, możliwości zwiedzenia "bo jest sam i nie można stworzyć grupy". Nie jesteśmy monopolistami, ale ludźmi do których możecie Państwo zadzwonić o informacje czy interwencję, a nasz dom i nasze biuro, stoją dla Was otwarte.

Z całego serca dziękujemy za polecanie naszych usług wszystkim naszym klientom. To dzięki Waszej reklamie i Waszych opiniach możemy nadal wykonywać swoją pracę i dać możliwość zatrudnienia innym.

 

 

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności