Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

Wycieczki fakultatywne z polskim przewodnikiem po Meksyku

Data dodania: 01.09.2015


Nasza oferta wycieczek fakultatywnych skierowana jest do osób, które oczekują czegoś więcej niż standardowe zwiedzanie w ramach masowej turystyki. Oferujemy Państwu wycieczki w kameralnym, ekskluzywnym gronie, w komfortowych warunkach, zawsze pod opieką doświadczonych pilotów oraz przewodników mieszkających w Meksyku za rozsądną cenę. Państwa potrzeby oraz oczekiwania są dla nas na pierwszym miejscu, dlatego przygotowujemy oferty wsłuchując się w sugestie naszych klientów,  zachowując przy tym zawsze najwyższy poziom świadczonych usług. Od kilkunastu lat specjalizujemy się w autorskich wycieczkach po Meksyku. Pracujemy przede wszystkim z grupami polskimi.

 

 

 

Nasze biuro kieruje swoją ofertę do osób przyjeżdżających na Rivera Maya indywidualnie, grupowo  na pobyty typu all inclusive jedno - dwu – trzy tygodniowe, ale w naszej ofercie mamy również coś dla osób nurkujących.

Proponowane przez nas wycieczki to miejsca obejmujące zakresem nurkowanie w morzu oraz cenotach, autorskie programy, wyprawy przez dżunglę do miejsc mało znanych lub odkrytych przez nas, poznawanie smaków, kolorów i historii tego kraju.

 

 

 

Chcemy być uzupełnieniem Waszego pobytu o wiedzę historyczną i współczesną. Pragniemy pokazać Państwu zadziwiająco piękną przyrodę Jukatanu,życie codziennie potomków Majów żyjących głęboko w dżungli jukatańskiej  i współczesnych mieszkańców tego kraju.

 

 

Siedziba naszej firmy mieści się w przepięknie położonej miejscowości Playa del Carmen, na jukatańskim wybrzeżu Riviera Maya. Jest to doskonały punkt wypadowy do zwiedzania okolicznych zabytków, a także idealne miejsce do odpoczynku, nurkowania czy spotkania się z przyjaciółmi.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z nami info@mexicoentero.pl lub telefoniczny 0052 1 984 132 80 60.

 

ZAPRASZAMY.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności