Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

Rekin Wielorybi zapraszamy na snorkeling z największą rybą świata

Data dodania: 26.06.2018


 

Rekin wielorybi czyli Tiburon Ballena lub jak kto woli Whale Shark to jak dotąd największa ryba na świecie. Wzbudza szacunek swoimi rozmiarami a przebywanie w jego obecności jest niesamowitym przeżyciem.

Jak co roku w okresie od czerwca do połowy września zapraszamy na Yucatan na SNORKELING z NAJWIĘKSZA RYBĄ ŚWIATA. Oferujemy najniższe ceny, polskojęzycznego przewodnika, małe grupy.

Spełnij swoje marzenie, przeżyj niezapomnianą przygodę w otoczeniu tych niesamowitych ssaków.

 Czy wiesz, że :

 Z wszystkich zwierząt rekin wielorybi ma najgrubszą skórę, która może mieć 10 cm grubości. Tak gruba skóra chroni rekina wielorybiego przed dużymi drapieżnikami.

 Rekin posiada 3 mm wypustki zębowye, których jest około 300 do 350. By zdobyć pożywienie pływa blisko powierzchni wody z otwartym otworem gębowym i zbiera pokarm odfiltrowując wodę.

 Mimo , iż potrafi otworzyć otwór gębowy na szerokość od 1 do 1,5 metra to, również jest w stanie wyłapać każdy organizm o rozmiarze minimum 1mm średnicy.

                                                                        wiele innych ciekawostek opowie Ci nasz przewodnik….

                                               


 

 

 

                                                                                                     ZAPRASZAMY 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności