Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

OFERTA SPECJALNA wycieczek fakultatywnych z POLSKIM PRZEWODNIKIEM

Data dodania: 24.02.2018


  DWIE WYCIECZKI - JEDNA CENA 

 

Zapraszamy do zwiedzania z nami, poznaj nasze programy wycieczek.

               

Programy naszych wycieczek opracowujemy tak aby pokazać Państwu, to co najpiękniejsze, najbardziej interesujące, miejsca gdzie czas się zatrzymał.

 

Jesteśmy autorami naszych wycieczek. Sami szukamy miejsc, ludzi których warto poznać,

 

Nasi przewodnicy to Polacy mieszkający na stałe w Meksyku. Proszę pamiętać, że proponujemy zwiedzanie w małych grupach , kameralnie i bez pośpiechu.

 

Atrakcje, które proponują inni w 3 czy 4 wycieczkach, My oferujemy w dwóch. Tym samym oszczędzacie Państwo i czas i pieniądze!

 

Proszę zapoznać się z programem naszych wycieczek, połączyliśmy w jedno to co inni sprzedają w kilku osobnych wycieczkach  jak np., Tulum i Coba. Chcąc uniknąć niepotrzebnych godzin przebywania w samochodzie Valladolid ujęliśmy w wycieczce z Chichen Itzą oraz urozmaiciliśmy ją w swoje propozycje.

 

Atrakcje, które proponują inni w 3 czy 4 wycieczkach, My oferujemy w dwóch. Tym samym oszczędzacie Państwo i czas i pieniądze!

 

 

 

Dlatego też w naszej ofercie wycieczek fakultatywnych z uwagi na bardzo duże zainteresowanie naszym pakietem dwóch wycieczek w jednej cenie postanowiliśmy na stałe włączyć ją do naszych propozycji zwiedzania.

 

                                             Zapraszamy na WAKACJE WASZYCH MARZEŃ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                   

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności