Mexico Entero
Informacje dla podróżnychHistoria MeksykuMeksyk dziśAmeryka ŁacińskaMój MeksykPrzewodnik JukatanNasi partnerzyGaleriaKontakt

ME TOURS INTERNACIONAL - MEXICO ENTERO

Data dodania: 13.08.2013


Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem, za wybór właśnie naszego biura. To nam Państwo pozwoliliście, abyśmy mogli przedstawić Wam ten piękny kraj, jakim jest Meksyk z jego historią, kulturą, kolorem i smakiem. Pokazać ten kraj "od kuchni", poznać ludzi, którzy otworzyli nam swoje domy i swoje serca. Mieszkając tutaj, żyjąc pośród tych ludzi, z dnia na dzień uświadamiamy sobie jak bardzo jesteśmy do Meksykanów podobni. Lubimy śmiać się, płakać, cieszyć z radości tej wielkiej i małej. Umiemy się dzielić, czego dowodem na to jest Wasza pomoc okazana dzieciom z wioski Francisco I. Madero. I za nią chcemy z całego serca podziękować. Postanowiliśmy rozwinąć działalność biura, poszerzyć nasze oferty wycieczek po polsku, stworzyć nowe pakiety wycieczek objazdowych łącząc je z wypoczynkiem, rozpropagować nurkowanie w krystalicznie czystych wodach cenot, jak i na rafie koralowej Morza Karaibskiego. W roku 2010 nastąpiły też pewne zmiany modernizacyjne dotyczące nazwy biura i składu personalnego. Nie zmieniła się jednak nasza pasja, nasze zamiłowanie do tego kraju. Dzięki Państwu możemy spełniać się zawodowo. Meksyk to teraz nasz dom i z całego serca zapraszamy do odwiedzenia tego kraju. W związku z licznie pojawiającymi sie rzekomymi pracownikami naszego biura oferujacymi klientom nasze wycieczki po zawyżonych cenach , podajacych do publicznej wiadomosci swoje prywatne adresy mailowe jak rowniez uzurpujących sobie prawo do bycia jednym z NAS w dziale POZNAJMY SIĘ zamieściliśmy zdjęcia naszego zespołu ME Tours Internacional – znanego poprzednio jako Mexico – Entero, bo i takiej nazwy zgodnie z prawem używamy. Chcemy uniknąć wszelkich nieporozumień i prosimy o zapoznanie sie z zespołem zanim Państwo przyjedziecie do tego pięknego kraju.

Radzimy:

Zanim Państwo skorzystacie z usług biur reklamujących się stronami internetowymi sprawdzcie ich wiarygodność. Tak jak i u nas w kraju, w Polsce, pojawiają się "rzekome" biura nie posiadające zabezpieczeń finansowych, prawnych oraz legalnego zezwolenia na działalność na terenie Meksyku. Nawet tzw. "partnerzy" legalnie działających biur mają obowiązek legalizacji swojej działalności. Zrobienie strony internetowej, umieszczenie na niej skopiowanych, aczkolwiek trochę zmienionych programów innych biur,  nie tylko polskich ale i innych narodowści, nie daje poczucia bezpieczeństwa, oraz gwarancji zadowolenia klienta, a  może się spotkać z nieprzyjemnymi sytuacjami w trakcie kontroli drogowych podczas waszej wycieczki.

Do Państwa należy decyzja, a naszą rolą jest  uczciwe poinformowanie o sytuacji na jaką niestety można się tutaj natknąć.

Narażenie klienta w trakcie kontroli drogowych przeprowadzonych przez instytucje meksykańskie podczas przejazdów  w dniu realizacji  wycieczki może pozostawić niesmak w oczach klientów jak również narazić ich na nieprzyjemności.  Nie chcemy, aby w świat poszła informacja, że w Meksyku Polskie Biura Podróży działają nielegalnie. Taka informacja jest krzywdząca dla nas i naszych przyjaciół działających na podstawie odpowiednich pozwoleń i legalizacji.  Nie ma takiej możliwości, aby przewodnik  polskojęzyczny był zarazem kierowcą waszej wycieczki. Według przepisów prawa meksykańskiego osobą kierujacą pojazdem turystycznym może być Meksykanin lub obywatel innego kraju posiadający obywatelstwo meksykańskie, w innych przypadkach wycieczka jest nielegalna.

 

Waszym prawem jest żądać od tych biur wszelkiej informacji dotyczących ich działalności, która powinna być dostępna na ich stronach internetowych do publicznej wiadomości.

 
Życzymy niezapomnianychi bezpiecznych przeżyć w tym przepięknym kraju.
ME TOURS  

Serdecznie zapraszamy podróżujących indywidualnie, w gronie przyjaciół, organizatorów wyjazdów firmowych oraz agentów turystycznych zainteresowanych współpracą do kontaktu z naszym biurem w Meksyku / Playa del Carmen.

 

Zapraszamy do odwiedzenie naszego kanału na Youtube, gdzie znajdą Państwo nie tylko wiele filmów z naszych wycieczek ale również materiały filmowe opowiadające o atrakcjach Jukatanu i innych części Meksyku. Jeżeli w przeszłości odwiedzili Państwo z nami te miejsca jest to świetna okazja do odświeżenia pamięci i powspominania. Ci dla których te atrakcje są przyszłością, mogą zapoznać się z naszą ofertą, obejrzeć fragmenty wycieczek, które Państwu oferujemy oraz panującą na nich atmosferę. Zapraszamy do oglądania i komentowania filmów.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na   

 

tags: mexico entero meksyk wycieczki wycieczki fakultatywne po Jukatanie wycieczki fakultatywne w Meksyku Mexico Meksyk Jukatan cenota ikkil cenoty na Jukatanie Coba Tulum Chichen Itza Playa del Carmen Cancun Xcaret Holbox Riviera Maya wycieczka po Jukatanie wycieczki objazdowe Meksyk polskie biuro podróży w Meksyku polscy rezydenci w Meksyku Guadalupe nurkowanie na rafie koralowej wynajem samochodów w Meksyku nieruchomości Meksyk fakultety w Meksyku wycieczki po Ameryce Łacińskiej wakacje Meksyk hotele w Meksyku Gwatemala Belize Ameryka Środkowa Kolumbia Wenezuela Peru Chile Ekwador Argentyna Brazylia Galapagos


Wykorzystane na stronie elementy graficzne, teksty oraz projekt witryny podlegają prawom autorskim. Nie zezwala się na kopiowanie, modyfikacje, publikowanie jakiegokolwiek fragmentu lub całości strony bez wiedzy i zgody autora strony.

© 2009-2013 mexicoentero.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - SiteMap - Tworzenie stron Xann Internet Solutions - Projekt strony: Ewa Pytel-Skiba

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności